Duda: Rząd jest chory na władzę. Jego miejsce to śmietnik historii

Redaktor Obywatelski5

DudaJuż rząd Hanny Suchockiej ustąpił po protestach społecznych. Chcemy, żeby teraz było tak samo. Na początek żądamy dymisji ministra pracy, Władysława Kosiniak-Kamysza – mówi przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Rozpoczynamy protesty i będziemy walczyć do skutku. Ten rząd powinien jak najszybciej trafić na śmietnik historii. Nie wykluczamy, że zostaniemy w Warszawie dłużej niż tylko do soboty”- mówi Duda w RMF FM.

„Politycy się nie sprawdzili, dlatego przed Sejmem zwołamy Parlament Narodu”- ogłasza gość RMF FM.

„Oni są chorzy na władze”- mówi o ekipie rządzącej i ocenia, że teraz „koalicja PO-PSL jest już tak słaba, że będzie zajmować się już wyłącznie sobą, a nie problemami Polaków”.

Udział PiS w protestach NSZZ Solidarność? „Musze poważnie porozmawiać z rzecznikiem PiS Adamem Hofmanem”- zapowiada Piotr Duda.

Piotr Duda odpowiada też na wczorajszy apel Hanny Gronkiewicz-Waltz o ograniczenie protestów w stolicy. „Niech prezydent stolicy lepiej zajmie się tunelem pod Wisłostradą. Ma padać”- mówi.

RMF, lz

 1. z Niemodlina
  | ID: e17b5c0a | #1

  Obawiam się, że ryży zakłamany bandyta dobrowolnie władzy nie odda i w zaciszu gabinetów Kancelarii Premiera obmyślana jest mega prowokacja, bądź już została przygotowana. Ten nędzny parch o wilczych ślepiach doskonale zdaje sobie sprawę,że gdy odda władzę będzie musiał wytłumaczyć się ze wszystkich matactw oraz szeregiem innych przestępstw w związku z umożliwieniem przeprowadzenia egzekucji na śp. Prezydencie Lechu Kaczyńskim i pozostałych 95 osobach.

 2. Irena
  | ID: 25d8793d | #2

  A ja mysle.że odda władzę. Ale najpierw sprowadzi sojusznicze słuzby policyjne,
  / ustawe ma /…..aby spałowała Zwiazkowcow polskich i rodakow,
  Pałowanie przewidziano w wielu zakatkach kraju. Wiec badzmy ostrozni.

 3. Polak
 4. Polak
 5. Irena
  | ID: 25d8793d | #5

  @P.Polak.Super link.Dzieki

Komentarze są zamknięte