Wielkie emocje i wspaniałe zwycięstwo Odry Opole na koniec rundy!

Redaktor Obywatelski1

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zespół Dariusza Żurawia pokonał w Chruścicach miejscową Victorię 2:3! Wygrana daje wielkie nadzieje przez rundą wiosenną, bowiem przybliża Odrę do lidera tabeli.

Ekipa z Opola praktycznie od początku spotkania dominowała na boisku. Pierwszą bramę w 10 minucie zdobył Adam Setla, drugą w 39′ Michał Filipowicz.

W drugiej połowie bramkę kontaktową dla Victowi z rzutu karnego zdobył Tomasz Jaworski. Taki wynik utrzymał się aż do kiedy to Madrin Piegzik zdobył trzecią bramkę dla Odry. Victoria jednak nie odpuszczała, a dowodem na to stała się bramka strzelona głową przez Piotra Michonia na 2:3. Taki wynik jednak utrzymał się do końca spotkania.

Warto odnotować, że trenerem gospodarzy jest wieloletni trener Odry Dariusz Kaniuka.

Odra: Feć – Surowiak, Copik, Drąg, Kowalczyk – Meryk  88. Czerwiński, Wawrzyniak, Deja, Łoziński  67. Piegzik– Filipowicz  75. Wasilewski, Setla

Trener: Dariusz Żuraw

Victoria: Borosz – Słonecki, Sacha, Zaremba  46. Smęt, Suchecki  – Rogowski  75. Dora, Zięba  88. Szaramowski, Dembiński, Polok  – Kwolek  46. Michoń, Jaworski

Trener: Dariusz Kaniuka

Na trybunach zasiadło 400 kibiców.

Dzięki zwycięstwu Odra Opola zachowała 4 miejsce(27 pkt) w tabeli i traci do lidera Przyszłości Rogów(32 pkt) 5 punktów. Druga jest  ekipa z Pawłowic Śląskich(29 pkt) a trzecia Polonia Łaziska Górne z identyczną liczbą oczek jak Odra.

Było to ostatnie spotkanie rundy jesiennej.

oprac: ŁŻ

1. | ID: 67bbb896 | #1

Gratuluje zwycięstwa a pokonanym życzę mobilizacji do zdobycia bramek i zwyciestwa..