Subiektywny przegląd tygodnia: Zembaczyński tańczy a Mucha biega i daje kase…

Redaktor Obywatelski4

Z Opola
Tego jeszcze nie było. Radni PO są przeciwko pomysłowi władz miasta, dotyczącego budowy obwodnicy piastowskiej. Mało tego, przeciwko są również radni SLD, PiS oraz SP. Może nawet uda się projekt przegłosować przez aklamację!

Dowcip się wyostrzył Prezydentowi Zembaczyńskiemu. W walentynki zatańczył na nowo otwartych bulwarach nad Kanałem Młynówką z panną młodą. Bardzo ciekawa to musiała być zabawa.

Dobrym pomysłem jest rozmowa, jednak mamy nadzieje że dojedzie do powołania, kolejnych rad dzielnic. Tylko mieszkańcy poszczególnych miejsc wiedzą najlepiej, co jest im potrzebne, co zrobić, co poprawić. Chwalimy!

Opolszczyzna wysoko w rankingu przyciągania inwestorów. Opole… Opola nie ma w rankingu. Za to już pochwała się nie należy!

Premier spotkał się z klubem parlamentarnym Ruch Palikota. Nawiązuję w tej opolskiej części do tego z jednego powodu. Adam Kępiński. Głos również tego człowieka może spowodować, że będziemy pracować dłużej. Na samą myśl przechodzą mnie ciarki!

Z Kraju

I znów w tydzień otwiera Joanna Mucha. Pani Minister, biegaczka, zrobiła szopkę i truchtała wokół stadionu. Żeby tylko sobie dymisji nie wybiegała!

Przecież Prezes Narodowego Centrum Sportu Rafał Kepler ma otrzymać na odchodne około 570tys złotych premii. Za co? Za niedotrzymanie terminów oddania do użytku stadionu narodowego. Brawo!

Co robi Minister Mucha gdy jest bardzo krytykowana? Biegnie do Radia TOK FM gdzie może wyżalić się na spokojnie. Tam jest głaskana po główce, całowana w czółko przez Janinę Paradowską itd. Cacy, cacy!

2,5 mln złotych kosztowały polaków podniebne taksówki Premiera Tuska w zeszłym roku. Śmiało można mówić o skandalu. W dobie ciągłych podwyżek, kolejne bezsensowne wydatki rządu, są skandalem an skalę światową!

Tylko jedno- Antoni Macierewicz! Tylko ten człowiek ma na tyle odwagi aby zrzec się immunitetu. Mój pełen podziw i szacunek.

Autor: Łukasz Żygadło

 PS: Klikajcie „lubię to” na Facebooku! Szukajcie nas również na portalu Twitter! ———————> tu po prawej

 1. ajwaj
  | ID: f6ba04b9 | #1

  fajne!

 2. ajwaj
  | ID: f6ba04b9 | #2

  fajne !

 3. ajwaj
  | ID: f6ba04b9 | #3

  hahaha jak zawsze bardzo dobre

 4. Kojak
  | ID: c920c87a | #4
Komentarze są zamknięte