Follow The Cat i ElevenHour w Opolu [fotorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska

W sobotę 2 lipca br. o godz. 20.00 w Klubie Artystycznym ComeIn przy ul. Armii Krajowej 36 w Opolu odbył się koncert rockowy, który objęliśmy naszym patronatem. Wystąpiły dwie grupy: Follow The Cat i ElevenHour. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, trzecia formacja – Simply Emotion, która również miała wystąpić, rozpadła się.

Mimo problemów technicznych z nagłośnieniem, jako pierwsi zagrali młodzi chłopcy z Zawadzkiego, czyli Follow The Cat w składzie: Wojciech Kandefer (bas), Tomasz Żuchowski (gitara) Piotr Nastał (perkusja) oraz gitarzysta i wokalista Paweł Patyniak. Progresywny rock/metal w ich wykonaniu podobał się zgromadzonej publiczności – w większości młodych osób, których muzyka poderwała do „pogowania”. Kilka „kawałków” w wykonaniu zespołu znajduje się na witrynie www.myspace.com/followthecatband

Po nich zagrał częstochowski zespół ElevenHour, w składzie: Justyna Adamczyk (wokal), Marcin Polaczkiewicz (gitara), Kuba Ochlust (perkusja), Adrian Mazur (gitara) i Mateusz Piech (bas). Salę klubu ComeIn zapełniły dźwięki eksperymentalnego rocka, a subtelny wygląd i wokal Justyny bardzo się spodobał publiczności. Grupa zagrała swoje numery z albumu „Tool To Tiredness” oraz nowe kompozycje, które znajdą się na nowym krążku, nad którym właśnie pracują. Materiał z albumu w całości jest udostępniony na oficjalnym serwisie zespołu: www.elevenhour.pl. Na koniec wystąpił  jeszcze jeden zespół Accident On Stage w zamian za Simply Emotion.

Autor: Tomasz Kwiatek

Komentarze są zamknięte