Rozprawa Wyborczej z Antonim Klusikiem 3 marca

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Rozprawa Antoniego Klusika, przeciwko któremu Agora S.A, wydawca „Gazety Wyborczej” złożyła pozew o ochronę dóbr osobistych i zapłatę na cel społeczny sumy 5 tys. zł. odbędzie się 3 marca 2011 r. w Sądzie Okręgowym w Opolu. Agora S.A. żąda przeprosin od Pana Klusika w formie oświadczenia opublikowanego w TVP Opole, Radiu Opole i na pierwszej stronie opolskiego dodatku „Gazety Wyborczej”.

Przypomnimy, że Antoni Klusik jest bratem zmarłego Jana Klusika, którego zgon nastąpił w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach, a jako jedna z przyczyn jego śmierci jest rozważana hipoteza, że do śmierci przyczyniło się pobicie, do którego doszło Warszawie na Krakowskim Przedmieściu podczas tzw. akcji „obrony krzyża”. Prokuratura nie zakończyła jeszcze śledztwa w tej sprawie i nie wykluczyła właśnie takiej przyczyny śmierci Jana Klusika.

Agora S.A czuje się urażona za słowa jakie wypowiedział Antoni Klusik na konferencji OSPN, które opublikowały Radio Opole i TVP Opole w programie „Loża Prasowa”. Wtedy to Antoni Klusik nazwał „Gazetę Wyborczą” m.in. „organizacją przestępczą i organizacją wrogą naszej cywilizacji”.

Poniżej treść pozwu Agory przeciw Antoniemu Klusikowi:

Agora_Klusik1,Agora_Klusik2,Agora_Klusik3,Agora_Klusik4,Agora_Klusik5,Agora_Klusik6

Autor: Grzegorz Bieniarz

 1. | ID: 9bb085ab | #1

  Szan Panie Antoni

  Mało ludzi zdaje sobie sprawę z tego że to GWno ma tak potężne zwroty że z czegoś muszą pokryć straty..
  Zapewniać Pana nie muszę , że całym sercem , choć pustym portfelem stoję twardo po pańskiej stronie. I nie tylko ja sam moja cała rodzina wie o tym co spotkało pańskiego brata i dlaczego .
  Wszyscy to wiedzą że pomimo ewidentnych faktów ich prawda musi póki co być ta najmojszą z wszystkich, Dawno wiadomo czego się można spodziewać po polskim wymiarze „sprawiedliwości” ..
  Pani Antoni ,,czas ponieść tą informację w szeroki świat. Ważne słowa Pan wówczas wypowiedział . I niech sobie sąd wywraca kota ogonem mając na względzie AAAAddd.resata „poszkodowanych”. Co z tego i tak prawdy nie zamiotą pod dywan m w dzisiejszych czasach zawsze ktoś wywlecze ją na wierzch ..

  NA zatracenie tym dziadom ….

 2. excentryk
  | ID: ebd8fde6 | #2

  Niewątpliwie Antek miał rację, jednak nie wróżę mu sukcesu na sali sądowej.

 3. | ID: a0f257ad | #3

  Info poszło dalej :

  Jest notatka nie tylko na moim blogu , ale w kilku wydaje mi się dość poczytnych miejscach .
  http://andruch.blogspot.com/2011/02/warto-zmierzyc-sie-z-pogarda.html
  http://niepoprawni.pl/blog/783/warto-zmierzyc-sie-z-pogarda
  http://www.blogpress.pl/node/7493
  http://andruch.nowyekran.pl/post/1129,warto-zmierzyc-sie-z-pogarda

  Sami sprawdźcie . Raz jeszcze pozdrawiam Panie Antoni.

 4. Konrad
  | ID: b7afe18f | #4
Komentarze są zamknięte