„Rządzący obecnie świadomie czy nieświadomie - część nieświadomie a część świadomie - prowadzą do tego, aby państwo polskie uległo destrukcji” - mówi w wywiadzie dla portalu wPolityce.pl prof. Romuald Szeremietiew, były p.o. ministra obrony narodowej i były wiceminister tego resortu, komentując sprawę aktów dywersji na polskich torach.
Czytaj więcej...
Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł