Poznaj cztery filary efektywnego ojcostwa. Zapisz się na warsztaty tato.net w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska

Ojcowie ze społeczności Tato.net zachęcają do udziału w warsztatach „Bliżej – pełna łączność”. Mogą wziąć w nich udział wszyscy ojcowie, którzy chcą pogłębić swoją relację z dzieckiem. Warsztaty odbędą się 4 marca w Opolu i można jeszcze zgłosić swój udział.

Ojcowie z Tato.net podkreślają, że warsztaty są nowatorskim wydarzeniem dla mężczyzn chcących wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności. Jeśli chcecie stać się bohaterami dla Waszych dzieci, te warsztaty są dla Was! Uczestnikami mogą być ojcowie z całej Polski.

Zajęcia opierać się będą na czterech filarach efektywnego ojcostwa. Zalicza się do nich zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

Organizatorem warsztatów jest Jacek Klimczak, lider Ojcowskiego Klubu Tato.net Opole. Jak opowiada, sam wziął kiedyś udział w takich warsztatach. I był to przełom w jego relacjach z dziećmi.

– Dzięki nowemu spojrzeniu, otwartości i doświadczeniu innych ojców, zacząłem przełamywać mój własny osobisty, ojcowski impas. Zacząłem podejmować konkretne kroki, by stać się bardziej obecny w życiu naszych dzieci – mówił dla portalu NTO.pl Jacek Klimczak.

Dzięki warsztatom „Bliżej – pełna łączność”:

  • przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci,
  • lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,
  • nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie,
  • zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem, których musisz jeszcze popracować,
  • uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,
  • poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

Udział w warsztatach jest odpłatny. Zapisać się można przez stronę www.tato.net/opole

Komentarze są zamknięte