Były poseł Kukiz’15 walczy o życie. „Jest w śpiączce pod respiratorem”

Zastępca Naczelnego1

Janusz Sanocki (L) podczas manifestacji JOW

Janusz Sanocki od 19 listopada walczy w szpitalu z COVID-19. O pogarszającym się stanie zdrowia byłego posła na Sejm poinformował Marek Jakubiak, również były poseł ruchu Kukiz’15.

Sanocki o swoim zakażeniu koronawirusem i ciężkim przypadku COVID-19 informował początkowo sam, na swoich kontach społecznościowych.

Dopadł mnie covid i z ciężkim zapaleniem płuc leżę w szpitalu w Opolu. Zostałem przyjęty w czwartek, trzy dni czekałem na wynik testów. Podtrzymuję wszystkie moje krytyczne uwagi na temat wariackiej i robionej na pokaz rzekomej »walki« z covidem trzymajcie kciuki, żeby mnie nie pożarło”

– pisał wówczas.

Janusz Sanocki w śpiączce. Jachnik prosi o modlitwę

Od tamtego czasu sytuacja zmieniła się na tyle, że o stanie zdrowia byłego posła informuje już nie on sam, ale jego koledzy.

Nasz kolega Poseł Janusz Sanocki walczy z Covidem, jest w śpiączce pod respiratorem. Janusz bądź silny!”

– pisał Marek Jakubiak na Twitterze.

O modlitwę za Janusza Sanockiego prosił też Jerzy Jachnik, który przekazał informację o przewiezieniu pacjenta z Opola do Kędzierzyna-Koźla.

https://twitter.com/jakubiak_marek/status/1334161763558944769

Janusz Sanocki ma 66 lat. To działacz opozycji antykomunistycznej z czasów PRL, a w wolnej Polsce burmistrz Nysy i poseł VIII kadencji Sejmu. Polityk ma żonę i trzy córki.

 

Źródło: Wprost.pl

  1. Anonim
    | ID: a2ea86aa | #1

    Karma wraca

Komentarze są zamknięte