Facebook blokuje wypowiedzi krytykujące Czarzastego za pochwałę Armii Czerwonej!

Zastępca Naczelnego

Jerzy Bukowski/YT

Wczoraj na antenie TVP 3, w programie „Echa dnia” nadanym o godzinie 22:20, ze zdecydowaną krytyką wypowiedzi lidera Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierza Czarzastego wystąpił nasz redakcyjny kolega, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych, doktor Jerzy Bukowski.

Wezwał on – wzorem wystąpień liderki Towarzystwa Patriotycznego im. Jana Olszewskiego Moniki Sochy-Czyż oraz posła Prawa i Sprawiedliwości Dominika Tarczyńskiego – do składania do prokuratury zawiadomień o przestępstwie lidera postkomunistów.

W nocy udostępniłam na moim profilu na Facebooku wypowiedź doktora Bukowskiego. Efekt – blokada na 30 dni. Portal zatem wprowadził cenzurę i tym samym bierze w obronę zbrodniczą Armię Czerwoną”

– mówi NGO Socha-Czyż.

ZOBACZ WYWIAD z dr JERZYM BUKOWSKIM! (CAM)

Skoro zatem o postkomunistach oraz „wyzwoleniu” Polski można pisać na Facebooku jedynie dobrze i nie wolno powielać materiałów krytycznych dla kłamstw historycznych, to ten portal społecznościowy bezprawnie wpływa na polską politykę i ewentualne postępowanie prokuratorskie oraz samą publiczną ocenę Czarzastego.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Jest zawiadomienie o przestępstwie Włodzimierza Czarzastego!

 

Jestem wdzięczna doktorowi Bukowskiemu za podanie w TVP, w końcówce swojej wypowiedzi, że Towarzystwo Patriotyczne im. Jana Olszewskiego zawiadomiło prokuraturę o skandalicznych wypowiedziach lidera SLD. Niemniej, jeśli do poniedziałku cenzura prewencyjna zostanie przez Facebook utrzymana to złożę pozew do odpowiedniego sądu” 

-konkluduje Monika Socha-Czyż.

 

Andrzej Nowak

Komentarze są zamknięte