Adam Słomka: Zapraszam we wtorek na proces komunistycznych zbrodniarzy Ciastonia i Sasina w Warszawie!

Zastępca Naczelnego

Fot. za IPN

We wtorek, 5 listopada przed Sądem Okręgowym w Warszawie przy al. „Solidarności” 127, o godz. 11:00 (sala 114, korytarz „G”) odbędzie się proces komunistycznych zbrodniarzy, generałów Służby Bezpieczeństwa: Władysława Ciastonia i Józefa Sasina. Proces dotyczy zbrodni komunistycznych – będących zarazem zbrodniami przeciwko ludzkości.

22 lutego 2018 roku Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów skazał w/w oskarżonych o bezprawne wcielenie w stanie wojennym działaczy opozycji w PRL do Wojskowych Obozów Internowania na symboliczne kary – jeżeli brać pod uwagę śmiertelne ofiary mrozów działań obu zbrodniarzy. W dobie rekomunizacji, zapraszam wszystkich patriotów na rozprawę w Sądzie Okręgowym w Warszawie – znanym z ochrony przed odpowiedzialnością karną totalitarnych zdrajców.

Tylko zdecydowana postawa świadomych patriotów – działających wspólnie, godnie, jawnie i zdecydowanie jest w stanie doprowadzić do sprawiedliwego wyroku. Powiadom znajomych i zobacz jutro osobiście, na własne oczy w Sądzie Okręgowym w Warszawie … czy „nadzwyczajna kasta” obroni komunistycznych bandytów?!

Jeszcze raz zapraszam!

Adam Słomka

Przewodniczący Konfederacji Polski Niepodległej – Niezłomni,

koordynator Europejskiego Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich

 

Komentarze są zamknięte