Jaskóła: „Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę…”. Poseł koła UPR ostro na koniec kadencji

Zastępca Naczelnego2

Tomasz Jaskóła/FB

W mijającym tygodniu rada miasta Żyrardowa głosami Platformy Obywatelskiej przyjęła uchwałę zmieniającą ulice generała Augusta Emila Fieldorfa ps. Nil na ulicę Jedności Robotniczej. Poseł Koła Parlamentarnego UPR Tomasz Jaskóła z Częstochowy ostro ocenił komunistów określając ich „bydlakami”. – Poseł Jaskóła nie kandydował w ostatnich wyborach i trudno go posądzić o koniunkturalizm. Dosadnie powiedział głośno to, co sądzi dziś zdecydowana większość antykomunistów w sprawie skandalu z Żyrardowa i Białegostoku – mówi NGO prezes Towarzystwa Patriotycznego im. Jana Olszewskiego, Monika Socha-Czyż.

CZYTAJ:

Wyrzucić z PO radnych wrogich Żołnierzom Niezłomnym

Poparcie dla apelu POKiN. Wzywamy do przemyślanej polityki historycznej!

Częstochowski parlamentarzysta na swoim profilu Facebook napisał:

Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę… dlatego nigdy nie będziemy w aliansach. Ostatniej prośby gen. Nila o strzał dla oficera nie spełniliście czerwone, sowieckie bydlęta. Dziś wasze wnuki, dzieci czy to genetyczne czy tez ideologiczne zachowują się tak samo, dlatego jesteście naroślą, nowotworem, który nie należy do społeczności Polaków. Sowieccy ludzie. Nic to, że założyliście garnitury, macie doktoraty, wielkie firmy. Na waszych karierach jest krew Bohaterów. Karma wraca… widać te patologie w kilku częstochowskich życiorysach. Co z tego że należycie do jakiejś tzw. Elity. Ten sam sznyt drobnego złodzieja, czy rzezimieszka i tak wychodzi z dobrze skrojonego garnituru. Należy wam to przypominać. Ciągle przypominać”.

 

DoRzeczy.pl/PiotrGalicki

  1. ledifnia
    | ID: 59815395 | #1

    Chyle czola przed panem Jaskola!

  2. artysta
    | ID: 77d742a8 | #2

    Jedność robotnicza, periodyk PPS wydawany w latach 1916-18. Redaktor Naczelny Tomasz Arciszewski, który m.in. był Prezydentem Polski na uchodźstwie. Wielki komunista.

Komentarze są zamknięte