Wyrzucić z PO radnych wrogich Żołnierzom Niezłomnym

Zastępca Naczelnego1

Jerzy Bukowski

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie apeluje do statutowych władz Platformy Obywatelskiej o wyciągnięcie surowych konsekwencji – aż do usunięcia z partii włącznie – wobec wszystkich jej radnych z Białegostoku i z Żyrardowa, którzy zagłosowali za pozbawieniem ulic w tych miastach majora Zygmunta Szendzielarza-„Łupaszki” i generała Emila Fieldorfa-„Nila”.

Jeżeli Platforma chce, aby uważać ją za ugrupowanie polityczne działające zgodnie z racją stanu niepodległej Rzeczypospolitej, oczywistym wydaje się jak najszybsze ukaranie osób, które okryły hańbą nie tylko siebie, ale także całą PO. Uznanie dwóch bohaterów za niegodnych patronowania ulicom w oddającej od wielu lat należny hołd temu pokoleniu Polsce jest czynem godnym najwyższego potępienia.

Niech władze Platformy Obywatelskiej nie zwlekają w tej głośnej sprawie jednoznacznie opowiadając się po właściwej stronie wciąż trwającego sporu między ideowymi spadkobiercami Żołnierzy Niezłomnych i gorliwie zwalczających ich funkcjonariuszy komunistycznych organów bezpieczeństwa.

dr Jerzy Bukowski – rzecznik POKiN

 1. schell
  | ID: 2767d4dd | #1

  Witam.
  Panie Rzeczniku,
  bardzo dobrze, że wpłynął taki od Pana wniosek do PO,
  ale obawiam się, że to nic nie da, bo zło czerwone siedzi w PO.
  Jeżeli Schetyna na zjedzie tej partii mówi, że przywróci poprzednie emerytury ubekom to co Pan takim wnioskiem chce zrobić?
  Jeżeli jawnie się z dawnymi komuchami układają (kto dostał się teraz PO grzbietach do PE?) czego Pan Rzecznik oczekuje? zatem?

  Albo jest Pan naiwny. albo ………, raczej sądzę, że to drugie.

Zasybskrybuj źródło komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.