Wyrzucić z PO radnych wrogich Żołnierzom Niezłomnym

Zastępca Naczelnego1

Jerzy Bukowski

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie apeluje do statutowych władz Platformy Obywatelskiej o wyciągnięcie surowych konsekwencji – aż do usunięcia z partii włącznie – wobec wszystkich jej radnych z Białegostoku i z Żyrardowa, którzy zagłosowali za pozbawieniem ulic w tych miastach majora Zygmunta Szendzielarza-„Łupaszki” i generała Emila Fieldorfa-„Nila”.

Jeżeli Platforma chce, aby uważać ją za ugrupowanie polityczne działające zgodnie z racją stanu niepodległej Rzeczypospolitej, oczywistym wydaje się jak najszybsze ukaranie osób, które okryły hańbą nie tylko siebie, ale także całą PO. Uznanie dwóch bohaterów za niegodnych patronowania ulicom w oddającej od wielu lat należny hołd temu pokoleniu Polsce jest czynem godnym najwyższego potępienia.

Niech władze Platformy Obywatelskiej nie zwlekają w tej głośnej sprawie jednoznacznie opowiadając się po właściwej stronie wciąż trwającego sporu między ideowymi spadkobiercami Żołnierzy Niezłomnych i gorliwie zwalczających ich funkcjonariuszy komunistycznych organów bezpieczeństwa.

dr Jerzy Bukowski – rzecznik POKiN

 1. schell
  | ID: 2767d4dd | #1

  Witam.
  Panie Rzeczniku,
  bardzo dobrze, że wpłynął taki od Pana wniosek do PO,
  ale obawiam się, że to nic nie da, bo zło czerwone siedzi w PO.
  Jeżeli Schetyna na zjedzie tej partii mówi, że przywróci poprzednie emerytury ubekom to co Pan takim wnioskiem chce zrobić?
  Jeżeli jawnie się z dawnymi komuchami układają (kto dostał się teraz PO grzbietach do PE?) czego Pan Rzecznik oczekuje? zatem?

  Albo jest Pan naiwny. albo ………, raczej sądzę, że to drugie.

Komentarze są zamknięte