Kaczyński wie, czego chcą Polacy

Zastępca Naczelnego1

Co jest najważniejsze dla zdecydowanej większości Polaków? Udane życie rodzinne, patriotyzm, wiara, bezpieczeństwo socjalne, konserwatywne wartości.

Czego nie są w stanie zaakceptować? Promowania związków homoseksualnych jako rzekomego przejawu postępu, wyszydzania narodowych imponderabiliów, kpin z religii, politycznych obietnic bez pokrycia, drwin z uświęconych tradycją zasad moralnych.

Wczorajsze przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości idealnie trafiło w te właśnie oczekiwania rodaków.

 

Jerzy Bukowski*

 

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

  1. Lewak
    | ID: e59e2c13 | #1

    Panie Bukowski jest Pan równie obiektywny w swoich tezach jak Ri Chun Hi, potrzeba Panu tylko różowego wdzianka. Nie pomyślał Pan, że spełnienie jego obietnic wiąże się ze zarżnięciem małych i średnich przedsiębiorstw, ale co tam dla Pań wywodzi się z tych co myślą, że miód bierze się ze sklepu i o pszczoły dbać nie trzeba. I pytanie do Pana czy był już dzisiaj Pan na spacerku z Kaceperkiem od Zomowca?

Komentarze są zamknięte