Poseł Piotr Misiło powinien wylecieć z PO! Haniebne znieważenie Znaku Polski Walczącej!

Zastępca Naczelnego3

Dzisiaj poseł Piotr Misiło opublikował na swoim profilu na Twitterze tzw. Znak Polski Walczącej na tle tęczowej flagi LGBT z hashtagiem #ChwałaBohaterom. – Jutro rano prześlę na ręce prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro zawiadomienie o wykroczeniu z art. 3 ustawy z dnia 10 czerwca 2014 r. o ochronie Znaku Polski Walczącej (Dz.U. 2014 poz. 1062). To jest skandal, aby wpisywać ten szczególny symbol w ideologię LGBT i homopropagandę – mówi NGO prezes Towarzystwa Patriotycznego im. Jana Olszewskiego, Monika Socha-Czyż.

Sprawę jasno ocenia także portal Niezależna.pl:

(…) Czy to szaleństwo ma jakieś granice? Platforma Obywatelska w ostatnim czasie wahała się nieco z promocją środowisk homoseksualnych. Podobnych problemów nie mają jednak ich sojusznicy. Dziś Piotr Misiło dał wyraz poparcia dla LGBT. Niestety, zrobił to w najgorszy możliwy sposób”.
Na portalach społecznściowych akcja posła Misiły spotkała się z jednoznacznym potępieniem komentujących. Warto dodać, że ustawę o ochronie Znaku Polski Walczącej podpisał jeszcze prezydent Bronisław Komorowski.
Już dzisiaj można się solidarnościowo podpisać pod moim zawiadomieniem w tej bulwersującej sprawie. Poseł Misiło powinien natychmiast z hukiem wylecieć z Platformy Obywatelskiej. Pokażmy totalnej opozycji, że na tego typu lewackie hucpy nie ma w Polsce miejsca”.
– apeluje w rozmowie z NGO Monika Socha-Czyż.

POPRZYJ i PODPISZ!

Piotr Galicki
 1. htcom
  | ID: 1bf46d70 | #1

  Jakim trzeba być durniem aby powiązać znak PW z tęczą LGBT. Platformo, przez takich idiotów tracisz wyborców.

 2. Mumin
  | ID: f1954e8a | #2

  Powstańcy Warszawscy przyznają, że wśród nich tez były osoby LGBT+ więc taki znak Polski Walczącej na fladze LGBT+ jest przez nich jak najbardziej akceptowany i popierany.

 3. baca
  | ID: a1221917 | #3

  A może autorka zawiadomień napisze, jak zakończyła się jej krucjata z zawiadomieniami?

Komentarze są zamknięte