Olszewski musi mieć ulicę w Bielsku-Białej

Zastępca Naczelnego

Jerzy Bukowski

W pełni popieram inicjatywę byłej radnej Sejmiku Województwa Śląskiego V kadencji i naszej redakcyjnej koleżanki Moniki Sochy-Czyż w sprawie nadania ulicy Ludwika Waryńskiego w Bielsku-Białej imienia zmarłego w lutym premiera Jana Olszewskiego – jednej z najwspanialszych postaci w najnowszej historii Polski.

Oburzeniem napawa mnie fakt, że komuś może się nie podobać taki patron. Jeżeli feministki chcą uczcić bliżej nieznaną opinii publicznej Selmę Kurz, niech znajdą inną ulicę, której patrona należy wymienić.

 GŁOSUJEMY!

Zaloguj się na swój profil Facebook i kliknij na foto J.Olszewskiego!

Sprzeciw wobec uhonorowania Jana Olszewskiego, który jest symbolem walki o to, aby III Rzeczpospolita Polska zerwała z dziedzictwem PRL i stanowiła kontynuację II RP, jest atakiem na narodowej imponderabilia.

Proszę wszystkich patriotów o oddanie głosu na Niego w sondzie internetowej.

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte