Smoleńska głodówka

Zastępca Naczelnego

Stowarzyszenie Solidarni 2010 zapowiada na przyszły rok wielodniowy strajk głodowy w okolicach 10 kwietnia domagając się nie tylko upamiętnienia ofiar, które zginęły na terenie Rosji, ale przede wszystkim rzetelnego śledztwa i ukarania winnych osłb wystawienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na śmierć – poinformowało Radio Zachód.

My musimy na nowo zbudować te standardy, na nowo zbudować silne, szanujące się państwo. I to się zaczęło. To się moim zdaniem zaczęło w momencie, kiedy teraz ten rząd trzy lata temu doszedł do władzy, ale to jest za mało, za wolno i niewystarczająco”

– powiedziała rozgłośni prezes Stowarzyszenia Ewa Stankiewicz przypominając, że w przyszłym roku będziemy obchodzić dziesiątą rocznicę katastrofy smoleńskiej.

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte