Obiad z różańcem

Zastępca Naczelnego

Przy ulicy Obrońców Krzyża 1 W Nowej Hucie została otwarta pierwsza w Krakowie chrześcijańska kawiarnia i restauracja Nadzieja Cafe & Rest, w której oprócz zjedzenia obiadu można kupić Pismo Święte, różańce, krzyże, dewocjonalia, książki o tematyce religijnej – poinformował portal KrkNews.

Lokal poświęcił biskup Damian Muskus.

Jego właściciele zapowiadają, że będą organizowali konferencje i spotkania, a także imprezy z okazji Pierwszej Komunii Świętej, wesela, czy stypy.

W pierwszej sali można zamówić posiłek oraz zakupić dewocjonalia. Na jednej ze ścian namalowane są cytaty z Biblii. W drugim pomieszczeniu podawane są dania. Znajdują się tam stoliki i krzesła, a także kilka roślin. Lokal jest urządzony w skromnym i gustownym stylu. Na suficie znajduje się tapeta z niebem i drzewami. W kawiarni cicho gra przyjemny ambient, dzięki któremu można się zrelaksować. Na zewnątrz jest niewielki ogródek, gdzie znajduje się kilka stolików oraz ławek. Również tam można zjeść posiłek”

– czytamy na stronie www.krknews.pl

 

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte