
Witam serdecznie. Jestem osobą, która prowadzi Stowarzyszenie pod które należy szkoła i od 2015 roku prześladuje nas firma, która „proponuje” a raczej zmusza nas do brania udziału w szkoleniach. Szkolenia te okazują się wielokrotnie zupełnie niepotrzebne. Czytaj więcej…

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł
Mimo, że minęło już sporo czasu, odbyło się setki rozpraw i zniszczono wszystko, co zniszczone zostać mogło, to jednak walka Tomasza Reslera wciąż trwa. Mężczyzna nadal toczy nierówną batalię o dorobek swojego życia, ale przede wszystkim batalię o poczucie sprawiedliwości w naszym kraju. Niestety, tak jak dwa lata temu rezultaty tej walki były znikome, tak również teraz niewiele w tym temacie się zmieniło. 