Gowin o spotkaniu kierownictwa Zjednoczonej Prawicy: bez konkluzji personalnych

Zastępca Naczelnego

To było dobre spotkanie, bez konkluzji personalnych – powiedział wieczorem wicepremier Jarosław Gowin o środowej rozmowie kierownictw partii Zjednoczonej Prawicy: PiS, Porozumienia i Solidarnej Polski. O decyzjach personalnych poinformujemy pewnie na przełomie listopada i grudnia – dodał.„Bardzo dobre spotkanie, w bardzo dobrej atmosferze, bez konkluzji personalnych – to od razu ucinam” – powiedział Gowin w Polsat News.

Zapytany, czy szef PiS Jarosław Kaczyński będzie premierem, Gowin odpowiedział, że „o wszystkich decyzjach personalnych poinformujemy Polaków pewnie na przełomie listopada i grudnia”.

„Natomiast dzisiaj koncentrowaliśmy się po pierwsze na propozycjach pani premier dotyczących rekonstrukcji rządu w sensie nowej struktury, nowego układu ministerstw, a także na tym, co będzie priorytetem na drugą część kadencji. Gospodarka – od razu mówię” – powiedział wicepremier.

Stwierdził, że „jest zgoda co do tego, że musi być rekonstrukcja, jest zgoda co do tego, że musi być przyspieszenie pewnych działań w sferze gospodarczej, czy szerzej w sferze reformowania państwa”. (PAP)

mok/ son/

Komentarze są zamknięte