„Triumf” Jana Pietrzaka w Opolu. „Puchy” na widowni

Zastępca Naczelnego4

Raptem kilkuset widzów w amfiteatrze w Opolu dotrwało do końca benefisu Jana Pietrzaka, który zakończył się dobrze po północy z soboty na niedzielę (16/17 września). Jan Pietrzak miał być gwiazdą jubileuszowego koncertu „Z PRL-u do Polski” w ramach 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Czy był? Odpowiedź na widowni Narodowego Centrum Piosenki Polskiej. Frekwencja była „porażająca”.
Do współpracy na scenie opolskiego amfiteatru Pietrzak zaprosił młodych wykonawców, którzy razem z nim wykonali jego najsłynniejsze utwory.
W koncercie udział wzięli m.in. Paulina Grochowska, Zespół Zayazd, Julia Heichel, Bartek Kurowski, Natalia Sikora (laureatka „The Voice of Poland”), Projekt Patrioci, Adam Kaczmarek, Grupa Świt, Nula Stankiewicz, Kasia Nova, Stanisław Klawe i Ryszard Makowski (niegdyś członek Kabaretu OT.TO, w ostatnim czasie współtwórca wykpionego przez internautów programu „Studio YaYo”).

Pietrzak wraz z gośćmi świętował swoje 57 lat pracy artystycznej i 50-lecie Kabaretu Pod Egidą.

W.S

 

 

 1. agent P.
  | ID: 9057a1f9 | #1

  To jedyna patriotyczna partia PIS nie mogła ( zamiast milionów na bilbordy)
  wykupić biletów, chociażby dla swoich działaczy i ich rodzin?
  Bynajmniej ” na żywo” przeżywaliby powrót do” wolnej Polski”

  A kto wie, gdyby się sprężyli i zaprosiliby przymusowych emigrantów zarobkowych
  z tych kilku milionów, kilkaset luda przyleciałoby z London uczcić tę odzyskaną wolność!
  Wstyd pani Jaki z resztą patriotów, byle jak obchodzić taaakie święto?!

  Nie wspomnę o prezydencie Wiśniewskim, który jak już nam udowodnił ma gdzieś ” festiwal polskiej piosenki”
  On woli zaśpiewać w jidisz/ ukraińsku/niemiecku :-)

 2. ely
  | ID: 4c353e41 | #2

  Tak niska frekwencja to raczej sabotaż Pana prezydenta Opola Wiśniewskiego !!!! Deszcz wiosenny i jesienny to znaczna różnica,inne temperatury!!! Festiwal Opolski zawsze był w czerwcu, ciepłym miesiącu, nadchodziło lato, wakacje, zbliżał się luz dlatego była wysoka frekwencja,w ogródkach piwnych ,parkach do późnych godzin przesiadywali ludzie,spacerowali. Dziś na jesienną ,zimną i deszczową aurę , koncerty pod gołym niebem – to juz nie był dobry pomysł , ale chodziło o uratowanie tego ogólnopolskiego festiwalu !!Dlaczego nie mógł odbyć się w czerwcu ???????????????????????

 3. ely
  | ID: 4c353e41 | #3

  Pan Jan Pietrzak to wielki polski artysta, patriota, należy mu sie wielki szacunek za wszystko co robi !!!!!Należy życzyć Panu Janowi 100 lat w zdrowiu !!!!!

 4. Leon
  | ID: c10c1cdc | #4

  Pogoda rozwali każdą imprezę. Na początku było +8 stopni a pod koniec występów było +5 i lało. Pan Pietrzak to wielki patriota a w TVP oglądało go 1,5 mln telewidzów.

Komentarze są zamknięte