87. miesięcznica smoleńska, Obywatele RP zrezygnowali z kontrmanifestacji

Autor Obywatelski1

Będziemy kontynuowali swój marsz aż do momentu, kiedy tu, niedaleko stąd staną pomniki – pomnik prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i pomnik upamiętniający wszystkich, którzy polegli w katastrofie smoleńskiej – powiedział podczas miesięcznicy smoleńskiej prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS zapowiedział, że – do czasu powstania pomnika – „będziemy dużo więcej wiedzieli o przyczynach katastrofy”. – Wtedy będziemy mogli powiedzieć: „nasza misja się skończyła” – dodał
Jarosław Kaczyński mówił, że „polskie państwo jest demokratyczne i nie jest już teoretyczne”, a jego „droga odbudowy” będzie kontynuowana
– Jestem przekonany, że (…) czas dobrej zmiany jest czymś, co na trwałe zmieni Rzeczpospolitą, uczyni ją państwem naprawdę silnym, naprawdę podmiotowym na arenie międzynarodowej – podkreślał polityk.

PAP

  1. Leon
    | ID: f5010ecc | #1

    „obywatele rp” publicznie nawołują do łamania prawa i czynnie w tym uczestniczą. Dlaczego teraz miesięcznice przeszkadzają opozycji totalnej? Bo myśleli,że obalą PIS i UE ich poprze. Brawo PIS! Jeśli nie zostaną za to ukarani finansowo , to posuną się dalej. Obciążyć ich kosztami a dowody są wystarczające, bo się codziennie odgrażają! Dla każdego z zatrzymanych po minimum 50 tys. a dla wrocławskiego żydka 10 razy więcej, komornik ma co zabrać z tego co nakradł.

Komentarze są zamknięte