Czy prof. Gersdorf na zamiar wjechać autem w tłum? (video)

Redaktor1

Delegacja uczestników MIASTECZKA PROTESTU POD SN udała się do gmachu Sądu Najwyższego w celu przywrócenia w tym urzędzie publicznym używania Godła w barwach narodowych, w ustawowej formie.

MIASTECZKO PROTESTU POD SN

Warszawa, 27 lutego 2017 r.

KOMUNIKAT

Film z udziałem Pierwszej Prezes SN Małgorzaty Gersdorf, która grozi „rozjechaniem” MIASTECZKA PROTESTU POD SN

„Czy prof. Gersdorf ma zamiar wjechać prywatnym samochodem w tłum?”

Delegacja uczestników MIASTECZKA PROTESTU POD SN udała się do gmachu Sądu Najwyższego w celu przywrócenia w tym urzędzie publicznym używania Godła w barwach narodowych, w ustawowej formie. Pamiętamy drwiny b. prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, który w dniu 2 maja 2013 zaprezentował Polsce i światowej opinii publicznej projekt „orła z czekolady”, ale jednak uważamy, że we wszystkich gmachach publicznych Godło powinno być zgodne ze wzorem. Uważamy, że powołana przez w/w na funkcję Pierwszego Prezesa SN Małgorzata Gersdorf zbytnio zapatrzyła się w intelektualne, artystyczne wizje Bronisława Komorowskiego i dopuszcza, aby w gmachu SN wystawiono „godła” z przewagą koloru zielonego.

Prof. Gersdorf dosyć niedawno zabroniła korzystania z WC w gmachu publicznym motywując do względami higienicznymi, toleruje w siedzibie SN tzw. „galerię hańby” z wizerunkami totalitarnych zbrodniarzy, a przy tym uznaje, że za 10 tys. złotych można żyć na prowincji. Tą ostatnią opinią przebiła nawet sławną wypowiedź unijnej komisarz, b. polityka PO Elżbiety Bieńkowskiej, która prywatnie uważa, że za 6 tys. złotych pracuje „idiota albo złodziej”.

Niestety, w czasie wręczania petycji w sprawie Godła prof. Małgorzata Gersdorf publicznie przekonuje, że protest pod gmachem Sądu Najwyższego to „śmietnik”, a także że używając prywatnego samochodu „rozjedzie” uczestników MIASTECZKA PROTESTU POD SN, link do video poniżej:

Jesteśmy dalecy od uznania Pierwszej Prezes SN za „ekstremistę ideologicznego”, ale stosowanie gróźb karalnych wobec legalnego protestu, z sugestią, że może używać rozpędzonego samochodu jako argumentu dla wyrażania swoich poglądów – do tego w czasie licznych ataków terrorystycznych w Europie – może świadczyć, iż prof. Gersdorf brakuje empatii, rozeznania w nastrojach społecznych – a także powściągliwości w wyrażaniu opinii ośmieszających organy władzy państwowej.

Przypominamy, że w tej sprawie zostało złożone zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Za Biuro Prasowe Miasteczka

(-) Ireneusz Wolański

  1. Lech Osikowicz
    | ID: efd63e3d | #1

    Zapraszamy do strony i grupy Miasteczka Protestu „ZAMKNĄĆ MICHNIKA – UNIEWINNIĆ MIERNIKA” przed Sądem Najwyższym, na FB, w obronie Zygmunta Miernika oraz dla dekomunizacji i przywrócenia praworządności w Polsce (główny postulat, to wprowadzenie Ław Przysięgłych):
    Kręgi Antysystemowe – strona: https://www.facebook.com/Kregi.Aktywne/
    Kręgi Antysystemowe – grupa : https://www.facebook.com/groups/1784878168448346/

Komentarze są zamknięte