Opole: 28 lutego o godz. 18.00 na Uniwersytecie Opolskim, ul. Oleska 48, spotkanie z Kornelem Morawieckim

Autor Obywatelski3

Temat spotkania: Spuścizna 27 lat transformacji ustrojowej. Marszałek Senior odniesie się w swojej prelekcji do znaczących faktów historycznych jakie miały znaczący wpływ na współczesną historię Polski w okresie po 89, w tym do wydarzeń zaprezentowanych w filmie „Nocna Zmiana”, a także do najświeższych, związanych z potwierdzenie, że Lech Wałęsa był współpracownikiem o pseudonimie Bolek. W imieniu swoim i Wszechnicy Solidarności Uniwersytetu Opolskiego Zapraszam. PS. Bardzo proszę o rozpropagowanie i nagłośnienie tego spotkania i rozesłanie zaproszenia wśród swoich znajomych, organizacji społecznych, środowisk prawicowych i patriotycznych, a także wszelkich innych osób i podmiotów, które wg. Państwa mogą być zainteresowane spotkaniem z ww. gościem.

Serdecznie pozdrawiam

Przemysław Kubów

 1. agent P.
  | ID: 18c8bdb2 | #1

  http://www.pch24.pl/kornel-morawiecki-znow-przeciw-zyciu–jestem-za-eutanazja-cywilizowana–przemyslana,46649,i.html

  Marszałek senior Kornel Morawiecki, który w czasie procedowania projektu „Stop Aborcji” dwukrotnie opowiedział się przeciwko ochronie życia, teraz idzie o krok dalej. Chce rozpocząć w Sejmie debatę na temat „cywilizowanej” eutanazji. Znów padły słowa o wolności i prawie wyboru.

  – Myślę, że na ten temat powinniśmy przeprowadzić poważną debatę sejmową. Oczywiście eutanazja nie w sposób hitlerowski, ale jestem za eutanazją cywilizowaną, przemyślaną – zaznaczył Kornel Morawiecki w rozmowie z „Super Expressem”. Polityk uważa, że do dyskusji powinny włączyć się różne instytucje. – Mam tu na myśli Kościół, duchowieństwo, organizacje społeczne, etyków, lekarzy – wyjaśnił.

  Morawiecki przyznał przy tym, że gdyby on sam był problemem dla bliskich i cierpiałby z powodu choroby, to sam poddałby się eutanazji. – To jest bardzo trudny temat. Ale według mnie w kwestii eutanazji, podobnie jak aborcji, potrzebna jest wolność. To do chorego powinna należeć decyzja, czy jej się poddać. Gdybym ja był problemem dla swojej rodziny, bliskich i bardzo bym cierpiał z powodu choroby, poddałbym się eutanazji. Mówiąc wprost: skończyłbym ze swoim życiem, żeby nie być udręką – powiedział marszałek senior.

  Brawo katoliccy działacze, brawo!
  Pozazdrościć prelegenta:-)

 2. Piotr
  | ID: 8f4ca14b | #2

  27 lutego o godz. 18,00 na Uniwersytecie Opolskim… a na plakacie jest data 28/02/2017 wtorek… proszę o informację czy w tekście artykułu nie doszło do pomyłki. Pozdrawiam.

 3. | ID: b8d8a0ee | #3

  Poprawione na 28 luty. Przepraszamy za pomyłkę

Komentarze są zamknięte