Jacek Kurski: składam doniesienie do ABW

Autor Obywatelski1

Telewizja Polska poinformowała, że od wczoraj odbiorcy w 13 województwach nie mają dostępu do kanałów TVP. Utrudnienia mają dotyczyć m.in. województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie i lubelskie – podaje portal Wirtualnemedia.pl.

Awaria w TVP sprawiła, że orędzie premier Beaty Szydło, zapowiedziane na godz. 20:10 w piątek, wyemitowano dopiero o 20:35. To wzbudziło podejrzliwość m.in. w pośle PiS Joachimie Brudzińskim, który podczas dzisiejszego wystąpienia na demonstracji Klubów „Gazety Polskiej” problemy TVP przed orędziem Szydło nazwał „dziwnym trafem”. – Dziwne krasnoludki, jak mówił klasyk, inni szatani pewno są tutaj czynni, ale (…) naszym zadaniem jest przede wszystkim nie dać im się sprowokować, nie dać im satysfakcji – mówił.

Podobnie na sprawę patrzy prezes TVP Jacek Kurski. – Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Sprawa wydaje się dziwna i niezrozumiała – powiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

za www.wirtualnemedia.pl

oprac.W.S

  1. Leon
    | ID: 86d80ef1 | #1

    Posiadanie możliwości emitowania sygnału powinno być ujęte jako strategiczny wymiar bezpieczeństwa państwa.
    PIS musi przetrwać tą zawieruchę i zrobić porządek ze złodziejami, którzy latami okradali i manipulowali społeczeństwem. Szok, że tak ważna sprawa jak sygnał RTV jest w obcych rękach!!!

Komentarze są zamknięte