Opolskie MZK: „bliźniacza” linia nr 25

Autor Obywatelski

Linia nr 15, z którmzknaglowekej najczęściej korzystają opolanie od pierwszego stycznia będzie miała „siostrę bliźniaczkę”. Miasto od Nowego Roku zapowiada uruchomienie nowej linii nr 25. Dzięki niej będzie można dojechać do szpitala na ul. Katowickiej, czego od dawna domagali się opolanie.
– To będzie uzup6cxktkpturbxy81ywjlmjvjndi2mtflywizytexote4y2ywztm3mdcyoc5wbmetlqlnaxqawsovagdnavjcw5uh2tivchvsc2ntcy9nrefflzfknzrjyjqxnza1otuwndm2nji5y2fizdywnmy1mgy2lnbuzwfcaaełnienie ważnej linii nr 15. Linia obsłuży teren okolic drugiego kampusu Politechniki Opolskiej, ale też nowe obszary, czyli okolice ul. Kwoczka, gdzie tym roku wykonaliśmy remont umożliwiając wjazd autobusów w ten obszar miasta. Ta linia komunikuje węzłowe punkty w mieście, czyli Dworzec, ul. Ozimską i ul. Katowicką oraz os. Armii Krajowej – mówił Mirosław Pietrucha, wiceprezydent Opola.

Co istotne, linia nr 25 umożliwi dojazd do Szpitala Wojewódzkiego na ul. Katowickiej czy do WORDu na ul. Oleskiej. O innych zmianach w opolskim MZK przeczytać można na www.mzkopole.pl

W.S

Komentarze są zamknięte