Minister Jaki odpowiada na ataki Nowoczesnej w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska2

fb-pytlik1.     Wszyscy z wymienionych osób na liście mają wyższe wykształcenie oraz bogate doświadczenie zawodowe znacznie większe niż opolski poseł „N” – Witold Zembaczyński. Dodatkowo każda z wymienionych tam osób potrafiłaby samodzielnie zrobić i sprzedać naleśniki.

2.    Próbuje się im zarzucić przywiązanie do określonych wartości i ludzi. Jednak kiedy spojrzymy na Nowoczesną, kanapową partię która składa się w naszym mieście wyłącznie ze znajomych – zauważymy, że cała ta partia zmieści się w jednej windzie.

3.     Nie ma w Opolu przykładu większego karierowicza bez dorobku niż Witold Zembaczyński – lider „N”. Kariera zrobiona na nazwisku własnego Ojca(tylko dlatego ktoś go chciał w polityce i starty tylko z jedynek partyjnych). Pojęcia nie ma ten człowiek co to znaczy mozolnie budować swój dorobek latami jak ja czy prezydent Marcin Rol.

4.     Pierwsza bardzo poważna praca W. Zembczyńskiego to robótka w ratuszu (kierownik pływalni)  czyli zarzuca innym to z czego sam garściami korzystał.

5.     Konferencje Nowoczesnej zorganizował niejaki p. Pytlik, który miesiące temu sam prosił mnie o prace dla siebie i rodziny ( w załączonym obrazku). Jak można być tak obłudnym?

Biuro Poselskie Patryka Jakiego
  1. Kibic
    | ID: ba2edb1e | #1

    No i Kwiatek super fachowiec i Żygadło super reporter

  2. Leon
    | ID: e8e93fb1 | #2

    Uważam, że tyle łajdactwa, ile Polakom wyrządziła PO i PSL, już nigdy się nie powtórzy. Należy gonić złodziei udających „troskliwych polityków”, rozliczyć te szemrane interesy „na cmentarzu” czy „taśmy Sowy”. Teraz Nowoczesna chce się „wybić politycznie” krzycząc nt. obsady personalnej po wygranej przez Zjednoczoną Prawicę wyborach… Na ustach „Nowoczesnej” wielkie słowa i „obrona demokracji”, a na zapleczu drobne i większe krętactwa, małe i większe interesiki, nie do końca czyste „geszefty”. Świat pozorów, świat upudrowanej fasady i zupełnie innej rzeczywistości…

Komentarze są zamknięte