Przemyśl: kim jest ten mężczyzna?

Autor Obywatelski

Policja w Przemz20356400Q,Policja-prosi-o-pomoc-w-ustaleniu-tozsamosci-mlodeyślu próbuje ustalić tożsamość młodego mężczyzny. który błąkał się po Starej Birczy – nie wiedział, kim jest, ani jak się tam znalazł. Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkie osoby, które go rozpoznają.

Mężczyzna błąkał się po ulicach Starej Birczy (powiat przemyski, woj. podkarpackie) – był niekompletnie ubrany i sprawiał wrażenie zagubionego. Zaczepiony przez policjantów, nie umiał odpowiedzieć, jak się nazywa – nie potrafił też określić, gdzie się znajduje i skąd się tam wziął.
Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do szpitala. Do tej pory nie udało im się ustalić jego tożsamości.
Rysopis: wiek z wyglądu 25-30 lat, wzrost około 190 cm, szczupła budowy ciała, twarz owalna, włosy krótkie – ciemne, oczy brązowe, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Znaki szczególne: po prawej stronie na wysokości ust widoczna ciemna brodawka, z boku koło lewej skroni również widoczna brodawka.
Był ubrany w czarne, włóczkowe spodnie i czarną koszulkę z krótkim rękawem.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu tel. (16) 677 3324, (16) 677 3325 lub telefon pod nr 997.

KMP Przemyśl

Komentarze są zamknięte