Lewica, KOD, Nowoczesna: zamiast 1. maja parada gejów i lesbijek

Autor Obywatelski

Już od li13443281_1117538881655285_975914508589754836_oku lat cała postępowa lewica III RP integruje się na corocznej warszawskiej paradzie gejów i lesbijek. Zdecydowanie Parada Równości jest dla lewicy ważniejszym wydarzeniem niż pierwszomajowe pochody. Jednym z najważniejszych postulatów tegorocznej parady gejów było prawo do aborcji i małżeństw dla gejów.

W paradzie gejów brał udział ciągnik z przyczepą udekorowany nazwą inicjatywy na rzecz wprowadzenia aborcji na życzenie. Był też transparent „trans, lesbo, bi, homo, tak dla prawa do aborcji”. Uczestnicy parady nie mogli zrozumieć mojego zdziwienia tym, że geje domagają się prawa do aborcji.

Prócz licznych grup działaczy KOD, Nowoczesnej (z znanych warszawskich aktywistów Nowoczesnej był Jacek Bartyzel junior), Partii Razem, swoje ciągniki z przyczepami wystawili działacze SLD i partii Zielonych.
Pojedyncze osoby reprezentowały PO i Partii Kobiet. Była też grupa trockistowskiej Pracowniczej Demokracji. Pederastów z Polski wspierała liczna grupa grupa pederastów z Berlina i Rosji, oraz ciągniki z naczepami rządu Holandii i korporacji Google, a także reprezentanci Royal Bank of Scotland.

Najoryginalniejszym kostiumem była tęczowa burka i noszone na głowie pudełko po batonach Snickers. Wielu uczestników miało flagi Unii Europejskiej. Uczestnicy parady gejów trzymający transparent „grupa tak dla uchodźców, dom otwarty” zapewniała mnie, że islamiści nie są bardziej homofobiczni niż biali mieszkańcy Europy. A jeżeli mają jakieś uprzedzenia to nikną one pod wpływem edukacji.

Na paradzie pederastów liczni byli też przedstawiciele Koalicji Ateistycznej, którzy wyrażali swoją radość z powodu wyboru na burmistrza Londynu muzułmanina i na prezydenta Słupska geja ateisty, oraz domagali się świeckiego państwa. W paradzie pederastów brała też wspólnota religijna dla gejów i lesbijek.

Działacze Amnesty International zdziwieni byli moimi pytaniami czy ich obecność na paradzie gejów nie zaszkodzi ich działaniom na rzecz praw człowieka w krajach gdzie są one realnie łamane. Wydelegowany do kontaktów z mediami przedstawiciel Amnesty International zadeklarował, że AI popiera postulaty małżeństw dla gejów i aborcji gdy zagrożone jest życie matki albo dziecka.

Janek Giwera

Komentarze są zamknięte