Głuchołazy: napad na przedsiębiorcę, zatrzymano podejrzanego

Autor Obywatelski
Policyjna obława trwa.

Policyjna obława zakończona.

Strzelanina w Głuchołazach miała miejsce W środę około godz. 8 w rejonie ul. Kraszewskiego. W Głuchołazach doszło do strzelaniny, w której ranny został lokalny przedsiębiorca. Rannego przetransportowano śmigłowcem do szpitala we Wrocławiu. Teraz trwa policyjna obława a jak udało się dowiedzieć ngopole.pl przedsiębiorca walczy o życie w szpitalu.

– Na miejscu pracuje już prokurator rejonowy z Prudnika i prowadzi czynności wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Opolu. Ustalamy pierwsze motywy sprawcy. Ponadto prokurator prowadzi czynności w sprawie usiłowania zabójstwa – zaznacza Lidia Sieradzka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Jak donosi portal glucholazyonline.com.pl postrzelony mężczyzna miał przewozić gotówkę do jednego z tamtejszych kantorów. Na miejscu policjanci zablokowali drogi wyjazdowe z miasta i kontrolują wszystkie pojazdy wjeżdżające i wyjeżdżające.

Z ostatniej chwili:

Jak dowiedziało się ngopole.pl policja zatrzymała podejrzanego o napad, ale ciągle szuka broni której nie ujawniono przy zatrzymanym.

V.S

Komentarze są zamknięte