Akcja społeczna w obronie nienarodzonych dzieci [list]

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Small_sizes_Thank_to_Prof._Bogdan_Chazan_letters_140_000_signatures_5Do naszej redakcji ngopole.pl na ręce Tomasza Kwiatka wpłynął list od Prof. Bogdana Chazana – członka Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”. Oczywiście przyłączamy się do tej inicjatywy

SZANOWNY PANIE TOMASZU,

Piszę do Pana w szczególnie ważnej sprawie. Stajemy dziś przed NOWYM WYZWANIEM – inicjatywą, która może ocalić życie setek dzieci
w Polsce. Z tego względu PRAGNĘ BARDZO GORĄCO PROSIĆ PANA O
POŚWIĘCENIE KILKU MINUT NA ZAPOZNANIE SIĘ Z DALSZĄ CZĘŚCIĄ TEGO LISTU, gdzie opisuję to NIEZWYKLE ISTOTNE WYDARZENIE.

Polskie prawo wciąż pozwala mordować dzieci nienarodzone. KAŻDY KOLEJNY MIESIĄC TO DZIESIĄTKI OFIAR. W 2013 R. BYŁO ICH 751, A PONAD 96% DZIECI JEST MORDOWANYCH Z POWODU SAMEGO TYLKO PODEJRZENIA O CHOROBĘ. Niestety w 2014 roku zamordowanych w aborcji dzieci jest znacznie więcej – już prawie 1000.

Ponieważ badania prenatalne wykonuje się nawet do 5 miesiąca ciąży, NIEJEDNOKROTNIE DZIECI W POLSCE SĄ ZABIJANE WÓWCZAS, KIEDY WAŻĄ PRAWIE KILOGRAM. Ruchy ich ciała są wyczuwalne przez matkę, NA GŁÓWCE POJAWIAJĄ SIĘ PIERWSZE WŁOSY, A NA PALUSZKACH PAZNOKCIE. Nie jesteśmy jednak skazani na taką sytuację. Razem możemy to zmienić!

​W tym celu, niebawem zarejestrowany zostanie KOMITET INICJATYWY
USTAWODAWCZEJ „STOP ABORCJI”, którego będę członkiem. KONIECZNE BĘDZIE ZEBRANIE CO NAJMNIEJ 100 TYSIĘCY PODPISÓW W CIĄGU ZALEDWIE 3 MIESIĘCE, pragniemy jednak by było ich znacznie więcej – nawet milion!

​W czasie zbiórki podpisów, DZIĘKI PROWADZONEJ KAMPANII SPOŁECZNEJ, WIELE OSÓB DOWIADUJE SIĘ, CZYM JEST ABORCJA i opowiada przeciw temu zbrodniczemu procederowi. Liczba aktywnych obrońców życia stale rośnie – MAMY WIELU PRZESZKOLONYCH KOORDYNATORÓW FUNDACJI PRO – PRAWO DO ŻYCIA I SETKI ZGŁOSZEŃ WOLONTARIUSZY ZAINTERESOWANYCH ZBIÓRKĄ PODPISÓW. SZCZEGÓLNĄ NADZIEJĘ DLA NASZEGO PROJEKTU DAJE TAKŻE ZMIANA WŁADZY, która dokonała się w 2015 roku. TO JEDNAK WCIĄŻ MAŁO! Aby zwiększyć siłę oddziaływania:

PILNIE (!) POTRZEBUJEMY POMOCY LUDZI DOBREJ WOLI!

​ZBIERANIE PODPISÓW JEST BARDZO PROSTE. Podpisać się może każdy, kto ma prawo do głosowania w wyborach. ZBIERAĆ PODPISY MOŻE KAŻDY.

​Wiele osób, choć popiera obronę życia, nie podpisuje się – NIE WSZYSCY WIEDZĄ O INICJATYWIE, NIE DO KAŻDEGO ZDOŁAMY DOTRZEĆ. Dlatego gdyby tylko miał Pan taką możliwość – WARTO ZORGANIZOWAĆ ZBIÓRKĘ W SWOJEJ PARAFII, na spotkaniu rodzinnym. Warto zachęcić znajomych, sąsiadów, wspólnotę, aby włączyli się swoim podpisem lub sami zebrali je w swoim otoczeniu. Lekarze zbierają w swoich gabinetach, przedsiębiorcy w miejscach pracy.

​KAŻDY PODPIS JEST WAŻNY! KAŻDY ZBLIŻA NAS DO POWSTRZYMANIA RZEZI NIEWINIĄTEK I CIERPIENIA NIENARODZONYCH DZIECI. Wspomniane 100 tysięcy To niezbędne minimum. Im więcej podpisów zbierzemy, tym większą siłę oddziaływania będzie miała nasza akcja.

​DLATEGO ZWRACAM SIĘ DO PANA Z PROŚBĄ O ZAANGAŻOWANIE. W każdej formie w jakiej uzna Pan za stosowne. PAŃSKA POMOC POZWOLI URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI. Zebrane podpisy wywierają wpływ na opinię publiczną i przyczyniają się do zmian na lepsze!

​PONIŻEJ ZNAJDZIE PAN FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA WOLONTARIUSZA. WARTO GO WYPEŁNIĆ, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY PLANUJE PAN ZEBRAĆ 5, 100, CZY 1000 PODPISÓW. Po wypełnieniu formularza przeszkoleni działacze skontaktują się z Panem, prześlą wszystkie potrzebne materiały i odpowiedzą na Pana pytania.

FORMULARZ NALEŻY WYPEŁNIĆ, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY PLANUJE PAN ZEBRAĆ 5, 100, CZY 1000 PODPISÓW. Po wypełnieniu formularza przeszkoleni działacze skontaktują się z Panem, prześlą wszystkie potrzebne materiały i odpowiedzą na Pana pytania.

ZBIÓRKA TRWA OD 25 MARCA DO 15 CZERWCA 2016 R.

Z TYM DZIAŁANIEM NIE MOŻNA ZWLEKAĆ. Zwolennicy aborcji silnie naciskają na jej legalizację i prowadzą własne kampanie społeczne, próbując manipulować świadomością Polaków. Muszą spotkać się ze zdecydowaną reakcją z naszej strony.

Wiemy, że zbiórki podpisów to skuteczne kampanie. ABORCJONIŚCI Z OBAWĄ MÓWIĄ O NASZYCH INCJATYWACH: _”nawet lewica dostrzega siłę tego wpływu i nie wiemy jak będzie dalej”_ (Kazimiera Szczuka, wrzesień 2014), _”Sama inicjatywa już jest powodem do zaniepokojenia i frustracji.”

WIERZĘ, ŻE NIE JEST PANU OBOJĘTNY LOS MALUTKICH DZIECI, DLATEGO Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ POMOC I WSPARCIE. RAZEM MOŻEMY POWSTRZYMAĆ ABORCJĘ!

Serdecznie Pana pozdrawiam!

Prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

ul. Nowogrodzka 42/501, 00-695 Warszawa

  1. Anonim
    | ID: 59b87d21 | #1

    Naskrobał się na kilka domów i nagle obrońca niewypoczętego.

Komentarze są zamknięte