Młodzi do Niesiołowskiego: według nas nie jest godny Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Autor Obywatelski2
Stefan Niesiołowski, fot. Jan Lorek

Stefan Niesiołowski, fot. Jan Lorek

W niedzielę, 10 stycznia 2016 r., gościem programu „Młodzież Kontra” był poseł Stefan Niesiołowski. Audycja nagrywana jest w Krakowie i  polega na zadawaniu pytań przez przedstawicieli organizacji młodzieżowych.

W tym wydaniu jeden z uczestników przeczytał oświadczenie dotyczące gościa. Treść prezentujemy poniżej.

„My niżej podpisani, przedstawiciele młodzieżówek partii politycznych, ruchów społecznych, stowarzyszeń oraz kół naukowych pragniemy wyrazić swój sprzeciw wobec postawy jaką reprezentuje sobą dzisiejszy gość programu Młodzież Kontra Pan Stefan Niesiołowski. Nie akceptujemy retoryki, przepełnionej grubiańskimi określeniami i pogardą dla wszystkich, którzy z Panem Posłem się nie zgadzają. Potępiamy z całą stanowczością sposób w jaki wypowiada się Pan Poseł, który według nas nie jest godny Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Sprzeciwiamy się także wzywaniu przez Pana Posła,obcych krajów do podejmowania interwencji w Polsce, co według nas jest nawoływaniem do zupełnej utraty suwerenności, a także innym antypolskim, anty-obywatelskim i anty-wolnościowym hasłom jakie Pan Poseł reprezentuje.”

Pod tymi słowami podpisali się przedstawiciele: Stowarzyszenia Libertariańskiego, Kolibra, Republikanów, Kukiz’15, Ruchu Narodowego, Razem, Wolnościowego Podhala, Stowarzyszenia Studenci dla RP i KORWiN. Odczytał je Karol Parkita ze Stowarzyszenia Libertariańskiego.

jl

  1. Irena
    | ID: 12061dcb | #1

    Zachowanie posła kompromitujace.Młodziez podsumowała prawidłowo.

  2. Anonim
    | ID: a5407ee3 | #2

    A kółko różańcańcowe też?

Komentarze są zamknięte