Rutkowski chwali się ujęciem sprawcy

Niezależna Gazeta Obywatelska

Rutkowski w Krapkowicach fot. Patriot24Biuro Detektywistyczne Rutkowski organizuje spotkanie dla dziennikarzy w związku z ujęciem Marcina B., który w nocy z 24 na 25 października, podczas koncertu w dyskotece FERRE w Kamieniu Śląskim, rozlał w sali silny środek odurzający, wywołując panikę i stwarzając zagrożenie zdrowia i życia blisko tysiąca osób, które zgromadziły się tam na koncercie.

Tylko dzięki szybkiej i sprawnej reakcji ochrony nie doszło do takiej tragedii, jaka miała niedawno miejsce w Bydgoszczy.

W dniu 29 listopada 2015 r. agenci Biura Rutkowski zatrzymali sprawcę, który przyznał się do winy i został przekazany do dyspozycji policji. Może mieć on także związek z produkcją i handlem narkotykami. Sprawa trafiła już do Prokuratury w Strzelcach Opolskich.

Podczas konferencji przedstawimy Państwu szczegóły zdarzenia. W spotkaniu weźmie udział właściciel dyskoteki FERRE, p. Marek Piwowarczyk, który jest od pewnego czasu nękany przez handlarzy narkotyków, ale nie daje się zastraszyć.

Można też przeczytać więcej tutaj:

http://www.patriot24.net/rutkowski-schwytal-i-przekazal-policji-sprawce-ataku-na-dyskoteke-ferre-jego-ludzie-nie-dopuscili-do-paniki-i-stratowania-sie-uczestnikow,13456

Biuro Rutkowski

Komentarze są zamknięte