Beata Polaczek oficjalnie mianowana dyrektorem TVP Opole

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Beata Polaczek Rada nadzorcza na poniedziałkowym posiedzeniu zatwierdziła nominację Beaty Polaczek na stanowisko dyrektora TVP Opole. Zdecydowała też o powołaniu na kolejną kadencje dyrektorów w pięciu innych oddziałach regionalnych Telewizji Polskiej.

Beata Polaczek została p.o. dyrektorem opolskiego ośrodka TVP 21 września br. zastępując na tym stanowisku Marka Szczepanika, który zrezygnował z kierowania TVP Opole. Po decyzji rady nadzorczej oficjalnie objęła funkcję dyrektora tego oddziału.

Polaczek w latach 2004 – 2014 związana była z modą i kreowaniem stylu. W Mediolanie organizowała sesje fotograficzne oraz konsultacje w zakresie stylizacji. Jest autorką leksykonu „Esencja mody”. W latach 2000 – 2001 była wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu, a wcześniej asystentem na Wydziale Przyrodniczo -Technicznym w Katedrze Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Opolskiego.

Wirtualne media, tk

  1. Anonim
    | ID: d633c23b | #1

    Na pewno Marcin Ociepa zdazyl juz przywitac si z Beata Polaczek i poprosic ja o poparcie. Beata Polaczek, co wyglada, ze „z niejednego pieca chleb jadla” dla przezornosci nie zapomniala pewnie poprzec Ociepy.

Komentarze są zamknięte