Dokument o tym co Austriacy skrywają – W Piwnicy

Niezależna Gazeta Obywatelska1

W piwnicy filmUlrich Seidl, była sprawa Josefa Fritzla, który przez 24 lata więził i gwałcił swoją córkę, oraz spłodzone z nią dzieci. Miejscem tragedii była specjalnie spreparowana piwnica.

Choć w dokumencie „W piwnicy” ukazane są inne historie posiadaczy piwnic, to i one są dość szokujące. Bohaterami filmu są głównie starsi wiekiem Austriacy których łączy często nie tylko wiek, ale i szowinizm, militaryzm, brak gustu muzycznego, umiłowanie alkoholu, oraz swoboda seksualna.

Pierwszym z ukazanych filmie posiadaczy piwnic jest właściciel podziemnej strzelnicy i jego starsi wiekiem klienci żywiący ogromną niechęć do islamskich imigrantów. Groteskowość austriackiego emeryta militarysty podkreśla jego zamiłowanie do arii operowych.

Drugim charakterystycznym bohaterem filmu jest emeryt nazista, który w piwnicy razem ze swoimi kolegami nazistami emerytami, pije, opowiada sprośne dowcipy i muzykuje, w specjalnym pokoiku umeblowanym portretami Hitlera, nazistowskimi flagami, umundurowanymi w nazistowskie mundury manekinami, gablotami z nazistowskimi odznakami.

Najbardziej obsceniczne fragmenty filmu dotyczą życia pary brzydkich tłustych sadomasochistów w średnim wieku. Tłustej dominy i jej niewolnika, który całe dnie spędza na golas zakuty w kajdany. Tak poniżony cały dzień spędza na wykonywaniu prac domowych – od prozaicznego mycia naczynia do zlizywania brudu w łazience. Zapewne większość widzów zaszokują kadry filmu w których tłusta domina dręczy narządy płciowe niewolnika. W filmie ukazane są też i inne swobodne seksualnie parki. Tłusta młoda pani ze swoim niziutkim partnerem w średnim wieku. Starszawa masochistka pracująca w Caritasie. Zdecydowanie obrazy nagich, brzydkich, starych, tłustych sadomasochistów, prezentujących swoje nietypowe zachowania seksualne i perwersyjne gadżety, wywołują reakcje odrazy u widzów.

Kolejny postaciami dokumentalnego filmu są: posiadacz pytona karmiący węża żywymi królikami, stara kobieta pielęgnująca realistyczną lalkę niemowlaka, myśliwy chwalący się łbami zabitych zwierząt, posiadacz basenu i sali treningowej, posiadacz makiety z elektryczną kolejką, i oraz grono bezczynnych ujaranych młodych Austriaków.
Zaletą wyświetlanego w Kinotece, mieszczącej się Pałacu Kultury i Nauki, austriackiego filmu dokumentalnego „W piwnicy” jest ukazanie zdziczenia zlaicyzowanej zachodniej Europy. Perwersji i patologi dzieci nazistów, które dziś ośmielają się pouczać Polaków, i narzucać Polakom swoje patologie kulturowe. Obraz „W piwnicy” to potrzebny głos w dyskusji o potrzebie wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Jan Bodakowski

T

 1. Eleonora
  | ID: 8733976a | #1

  Taaa… Austria to ” naziści”, a Polska to ” antysemici”
  Panie Bodakowski myslałam, że minęła już panu paskudna niedyspozycja wyrażająca się w głupawym atakowaniu Brauna:)

  „skrót Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Brauna Szczęść Boże KWWGB SB przykuł uwagę tym, że zawiera skrót nazwy KGB SB.

  Grzegorz Braun w swoich filmach, wykładach i artykułach, wiele pisał o masonerii, spiskach, manipulacji i służbach specjalnych. Wszyscy odbiorcy twórczości reżysera są przekonani o jego ogromnej inteligencji, nie jest więc były kandydat na prezydenta sierotą z prowincji, która nie panuje nad własnymi słowami, czynami i gestami. Można wręcz być przekonanym, że Grzegorz Braun doskonale kontroluje i kreuje swój przekaz, że nie ma w przekazie Grzegorza Brauna nic przypadkowego, a wszystko jest przemyślane, każdy jogin, uczestnik rajdu sowieciarzy, czy każda litera w nazwie komitetu. ”

  Oj inteligęci z Klubów GP pewno są zachwyceni kolejnym ” partyzantem wolnego słowa” na miarę Tomka Sakiewicza….

  http://www.prawy.pl/felieton/10412-kgb-sb-przypadek-czy-celowa-zawartosc-nazwy-komitetu-grzegorza-brauna

Komentarze są zamknięte