Ośrodki dla imigrantów

Niezależna Gazeta Obywatelska5

Uchodźcy z SyriiPani premier Ewa Kopacz zadeklarowała przyjęcie imigrantów. Oczywiście w liczbie „symbolicznej”, bo co to jest kilkanaście tysięcy na początek, przymusowo przydzielone Polsce przez Unię Europejską. A fala imigrantów dopiero się rozkręca i napiera coraz szerszym strumieniem, a otwarta raz śluza ich napływu pod dyktando kanclerz Merkel i Martina Schulza będzie płynęła coraz szerzej. Jasne jest że, ze nie wystarczą dotychczasowe ośrodki przyjmujące uchodźców. Trzeba budować ich coraz więcej.

Do tej pory były one przeważnie skoncentrowane w Polsce wschodniej i centralnej. Ale wiadomo że w tych regionach przeważa ludność o przekonaniach prawicowych, czyli jakby to ujęła Gazeta Wyborcza „ksenofobicznych’, zdecydowanie niechętna „ubogaceniu” kulturowemu jaki niesie islam. Te regiony nie zapewnią przybywającym imigrantów „życzliwości, otwartości i przyjaźni” charakterystycznej dla liberalno-lewicowego elektoratu. Dlatego przybywający muzułmanie nie powinni być osadzani w rejonach, które nie gwarantują im entuzjastycznego przyjęcia. Wprost przeciwnie powinni być osadzeni w regionach, które akceptują politykę rządu Ewy Kopacz podporządkowania się unijnym dyspozycjom w sprawie otwarcia na muzułmańską imigrację.

Nowe ośrodki dla muzułmanów powinny być budowane, tam gdzie polityka obecnego rządu cieszy się największym poparciem. Proponuje wybrać te gminy, w których PO , w nadchodzących wyborach otrzyma największe poparcie. To z jednej strony najbardziej racjonalne rozwiązanie – imigranci tam spotkają się z największą życzliwością, z drugiej zaś strony- jest to rozwiązanie najbardziej sprawiedliwe. Bo jeżeli się popiera politykę PO, to należy także ponosić jej konsekwencje, czego wszystkim wyborcom Platformy Obywatelskiej serdecznie życzę.

Marian Piłka
historyk, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej

 1. Eleonora
  | ID: 8c05905a | #1

  Imigranci są to w „wielkiej większości kobiety i dzieci”
  Trzeba im pomóc.Polecam film

  https://www.facebook.com/prawicowyinternet/videos/1011136765583505/

 2. ja
  | ID: 46937f1d | #2

  Co za ……

 3. | ID: fa1f56d5 | #3

  Imigranci to silne,młode chłopy.Maszeruja drogą,.. mam wrazenie ,ze wojsko widze. To na dodatek obce nacje.Czy my,Polacy Będziemy bezpieczni???

 4. Eleonora
  | ID: 4b722c45 | #4

  @Irena

  Bo oni są jak wojsko.
  Zaraz po nich przypłynie….to:

  „W Grecji odkryto, że przybyły kontener z pomocą dla muzułmańskich uchodźców wypełniony jest… bronią. Kontener możecie zobaczyć na filmie poniżej – opublikowano go na „YouTube” 9 września 2015 r. W tzw. mediach głównego nurtu jak na razie o odkryciu greckich celników ani słowa…

  polecam;
  http://wolnemedia.net/polityka/kontener-z-pomoca-dla-uchodzcow-jest-pelen-broni/

 5. | ID: eabbc32d | #5

  faktycznie..przypłyneła broń @ p.Eleonora dzieki za link

Komentarze są zamknięte