Grzegorz Braun lider komitetu „Szczęść Boże” na Opolszczyźnie

Niezależna Gazeta Obywatelska5

BraunDziś (27.08) na Opolszczyźnie złożył wizytę Grzegorz Braun. W czwartek o 17.00 spotka się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla w Miejskim Domu Klutury a o 20.00 spotka się z mieszkańcami Opola w auli kowalczykowej Uniwersytetu Opolskiego przu ul. Oleskiej 48. W ostanich wyborach na Prezydenta Polski zdobył 1% poparcia. Dziś tworzy Komitet Wyborczy Wyborców „Szczęść Boże”.

Trzeba się angażować w politykę, dziś gdy na wschodzie mamy wojnę na ternie Ukrainy, pięcu dowódców NATO ginie w katastrofie pod Smoleńskiem a amerykanie przy poparciu Rosji nic nie robią by wyjaśnić okoliczności zamachu nie możemy stać biernie – zachęca Łukasz Fomicz, który organizuje spotkania na Opolszczyźnie z Braunem.

Nie doszło do połącznia wszystkich partii antysytemowych. Ruch Narodowy częściowo startuje z list Kukiza, Korwina i torchę od Brauna. Jacek Wilk i Kongres Nowej Prawicy głównie z list Kukiza.

Braun2W Opolu od południa zbierano podpisy pod Grzegorzem Braunem na placu Wolności. Było nagłośnienie z którego można było usłyszeć i zobacyć wykład Grzegorza Brauna oraz złożyć podpis pod komitetem wyborczym. W internecie krążą listy, które można pobrać i wysłać do 10 września na adres komitetu „Szczęść Boże”. To zdecyduje czy uda się rejestracją list wyborczych. Przypomnijmy, że dziś w Opolu była ponownie premier Ewy Kopacz, która była na stadionie lekkoatletycznym oraz w kawiarni Kofeina 2.0. Tak więc kampania wyborcza się rozkręca.

tk

 1. Eleonora
  | ID: ff81698d | #1

  Byłam na spotkaniu z Braunem.

  Jak zwykle merytoryczny, odważny i jednoznaczny
  Opolscy PISowszczycy Braunowi to wy możecie nogi myć i tę wodę pić:)

 2. Anonim
  | ID: da7ceae7 | #2

  A ta woda zdrowia doda! Byle Grzesiek nogi myl czesciej…

 3. Eleonora
  | ID: 3828da5a | #3

  Anonim :
  A ta woda zdrowia doda! Byle Grzesiek nogi myl czesciej…

  …eee..tam…
  Troglodytom i pieniaczom nic już nie pomoże.
  Une chcą zrobić skok na państwową kasę i tyle.
  I nie pomoże żadna woda,nawet zdrowa.
  Ani święcona, prosto z Torunia :)

 4. | ID: 9ce0d42b | #4

  Wyklady pana Brauna są świetne.Dobrze,ze dał się poznać.Tez zaliczylam wyklad.Zapewne bedzie pomocny w polityce.

 5. | ID: f73bb726 | #5

  NGO.Dzieki za video ze spotkania z panem Braunem. Świetny polityk.Warto bylo poswięcić półtorej godziny na wysłuchanie treści,Zachecam do zapoznania się z wykladem Zainteresowanie duże,co na sali Uniwersytetu Opolskiego widać.Szczęść Boże panie Braun. Szczęść Boże Rodakom i Polsce.

Komentarze są zamknięte