Bezpłatna konferencja online – eksperci z Polski i USA o budowaniu kariery

Niezależna Gazeta Obywatelska

Grafika PBDCzołowi eksperci w dziedzinie personal brandingu, przywództwa oraz kreatywności w biznesie z Polski i USA podzielą się swoim doświadczeniem już 20 sierpnia podczas Personal Branding Day. Pierwsza w Polsce internetowa konferencja tego typu, zgromadzi specjalistów od kreowania wizerunku największych światowych marek i celebrytów, charyzmatycznych liderów i właścicieli uznanych firm, a przede wszystkim ludzi z pasją. Udział bezpłatny.

PBD to wydarzenie, które odbędzie się na YouTube i będzie na żywo komentowane w innych kanałach społecznościowych. Wezmą w nim udział praktycy, którzy swoje idee sprawdzili w biznesie. O personal brandingu, przywództwie oraz kreatywności i potrzebie poszukiwania nowych inspiracji w biznesie opowiedzą m.in. Michał Sadowski, Phil Phalen, Kondrat Wilk, Michał Wolniak oraz David Neenan.

Podczas 25-minutowych wystąpień podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i unikalną wiedzą. Spróbują pokazać proces tworzenia marki osobistej od kuchni. Spojrzą na przywództwo z nowej perspektywy i naświetlą jak kreatywność, design i pasję przekuć w dochodowy biznes. Nagrania są unikalne, nie były dotąd nigdzie emitowane.

Uwielbiam ludzi, którzy mają pasję. Chłonę ich książki, inspirują mnie spotkania z nimi, ich przemyślenia i idee. Postanowiłem podzielić się tym z innymi. Pomyślałem, że warto by było skonfrontować historie, osobowości i koncepcje specjalistów od budowania marki i rozwoju osobistego. Stąd powstał pomysł na Personal Branding Day, by można było spojrzeć na ważne kwestie zawodowe i osobiste, z różnych, czasem zaskakujących punktów widzenia – mówi Piotr Grządziel, organizator PBD.

Temat personal brandingu i kształtowania własnego wizerunku przedstawią: Phil Pallen, kreator gwiazd Hollywood, Sidney Evans, właściciel firmy consultingowej Brand: S, pracującej dla klientów z Miami i Nowego Yorku, Kondrat Wilk, właściciel i pomysłodawca projektu Orange Tree of Life, programu świadomego budowania własnej marki oraz Piotr Grządziel, autor projektu Top Personal Branding i organizator PBD. O kwestiach związanych z przywództwem opowiedzą: David Neenan, przedsiębiorca, mówca, propagator koncepcji The Working Game, Lou Adler, mówca, właściciel firmy HR, autor wielu koncepcji pozyskiwania i rozwijania talentów, John Lynch, Joh Lim oraz Michał Sadowski, właściciel Brand24, specjalista od Social Mediów. Dużą dawkę wiedzy z obszaru kreatywności i poszukiwania inspiracji przekażą: Michał Wolniak, mówca i łowca talentów oraz Wojciech Mirowski, współwłaściciel i dyrektor kreatywny Brand New Attitude.

Rozpoczęcie 20 sierpnia od godziny 16 na kanale YouTube. Równolegle na Twitterze, Facebooku oraz LinkedIn będzie toczyła się dyskusja. Wezmą w niej udział między innymi Phil Pallen, Sidney Evens, Lou Adler i John Lynch. Uczestnictwo jest darmowe po uprzedniej rejestracji. Więcej informacji na stronie PBD. Zaś wywiady z uczestnikami konferencji można znaleźć na blogu.

Komentarze są zamknięte