ECO w ostatnim czasie wydało 25 tys. zł na usługi PR-owe

Niezależna Gazeta Obywatelska1

imagePoseł Patryk Jaki przedstawił podczas konferencji prasowej fakturę, którą ECO wystawiła za usługi PR-owe.

– ECO ma 48 godzin na ujawnienie, czego dotyczy faktura za usługi media relations, oraz na wpuszczenie mnie do spółki w celu sprawdzenia, na co były wydawane przez nią pieniądze – mówił poseł  Jaki z Klubu Parlamentarnego Zjednoczona Prawica. Jaki pyta czy to jedyna faktura w ostatnim czasie jaka wystawiło ECO. Zamierza ten temat zbadać, gdyż nie wierzy w spontaniczną akcję pracowników ECO. W ostatnim czasie pojawiły się teksty sponsorowane w polskojęzycznych mediach, aktywność w mediach społecznościowych. Rozdawane był ulotki na klatkach spółdzielni lokatorskich. Ulotki specjalnie wydrukowane z wizerunkiem wiceprezydenta Janusza Kowalskiego, miały straczyć klientów ECO. Kto za to zapłacił?

– Gdyby to było organizowane za publiczne pieniądze, byłby to gigantyczny skandal – mówi oburzony na konferencji Jaki, który może kontrolować publiczne spółki.

Przypomnijmy, że poseł PiS Marcin Mastalarek i Przemysław Wipler swego czasu odwiedzili spółkę Elewator, gdy stało się o niej głośno podczas nagranych taśm w PSL. Czy podobnie zrobi Patryk Jaki?

tK

  1. Anonim
    | ID: de7d31d3 | #1

    Jakuś nie musi wydawać kasy. Za jego PR gratis płacimy my wszyscy a Kwiatuś też opublikuje.
    Ps marycha już w łeb daje? Kim on jest, żeby stawiać ultimatum? Jak przyjdzie kopa w d… i wypad

Komentarze są zamknięte