Ratusz nieśmiało bierze się za obchody 800-lecia Opola w 2017 r.

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Zebranie 800 lecie OpolaW wielki piątek (3.04) w ratuszu odbyło się pierwsze spotkanie    z organizacjami pozarządowymi poświęcone uroczystym obchodami 800-lecie nadania praw miejskich Opolu przypadających w 2017 r. – Dziś chcieliśmy zarzucić wędkę przedstawić  ideę co zamierzamy zrobić – mówił Janusz Sidor, doradca prezydenta Opola, odpowiedzialny za przygotowanie uroczystych obchodów.

–  Dwa lata to dużo i mało na przygotowanie się do obchodów – uprzedził pytania Sidor, czy aby  nie za szybko miasto przygotowuje się do obchodów. – My chcemy was wspierać, wy możecie wszystko – mówił o możliwościach NGO-sów w kwestii pozyskiwania pieniędzy, czy angażowania ludzi. W jaki sposób mają być zgłaszane pomysły? – Będzie specjalny mail, w którym będzie można do nas wysłać pomysł na obchody i będziemy gwarantem przestrzegania praw do pomysłu lub będziemy integrować gdy trafią dwa podobne pomysły – odpowiedział na pytania z sali Sidor.

Spotkanie zgromadziło około 20 przedstawicieli opolskich organizacji pozarządowych. Obchody mają być całoroczne. Zainteresowani współpracą mogą dołączyć kontaktując się bezpośrednio z pełnomocnikiem obchodów przez e-mail: [email protected].

tk

  1. Helmut1984
    | ID: 2f9437a1 | #1

    dlaczego zdjęcia są tak bardzo złej jakości, że aż oczy bolą?

  2. | ID: 54f7353c | #2

    Zdjęcie komórką i pod światło taki efekt następnym razem będzie lepsze. A pana interesuje skład osobowy pewnie?

Komentarze są zamknięte