Dziś kandydat na Prezydenta RP będzie sądzony za „znieważenie” monumentu Armii Czerwonej!

Redaktor1
Adam Słomka, fot. www.adam-slomka.pl

Adam Słomka, fot. www.adam-slomka.pl

Biuro Prasowe kandydata koalicji „NIEZŁOMNYCH” na Prezydenta RP Adama Słomki poinformowało, że ten znany polityk niepodległościowy i kandydat w nadchodzących wyborach prezydenckich będzie dziś sądzony za rzekomy udział w nielegalnym zgromadzeniu, przewodniczenie mu, zakłócenie porządku publicznego oraz znieważanie totalitarnego monumentu.

Rozprawa odbędzie się w dniu 19 marca br. (czwartek) o godz. 9:00 w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu, II Wydział Karny, ul. Strzelecka 1a, sala 2-02, sygn. II W 2002/14.

To jest hucpa

– mówi NGO Adam Słomka.

Takie metody płyną z Białorusi czy Rosji Putina. Do tego przecież to MSZ Federacji Rosyjskiej domagało się ukarania tych, którzy domagali się wykonania uchwały Rady Miasta w Nowym Sączu z 1992 r.

– stwierdza lider Konfederacji Polski Niepodległej – Niezłomni.

Ale skoro polskie władze nie regują na powstanie proputinowskiej partii „Zmiana” z b. posłem Samoobrony RP Mateuszem Piskorskim na czele, który pielgrzymował na „referendum” na Krymie … to represje z Nowego Sącza są dziecinne

– kwituje polityk.

Sztab Adama Słomki zaprosił wszystkich zainteresowanych wyborców oraz media do uczestnictwa w dzisiejszej, jawnej rozprawie. Koalicja NIEZŁOMNI przypomina też, że zdecydowana postawa środowisk patriotycznych doprowadziła do częściowej realizacji uchwały Rady Miasta Nowego Sącza z 1992 r. o likwidacji monumentu chwały zbrodniczej Armii Czerwonej na podstawie porozumienia Adama Słomki oraz znanego działacza niepodległościowego z Małopolski Krzysztofa Bzdyla z wiceprezydentem Nowego Sącza Jerzym Gwiżdżem.

Wcześniej, bo 27 września 2014 r., nowosądecka policja zaatakowała legalny protest i wiec działając jednoznacznie w obronie totalitarnego symbolu i z przekroczeniem uprawnień – pisze Komitet Wyborczy Adama Słomki w swoim oświadczeniu.

Zapytaliśmy też Adama Słomkę czy środowiska, które popierają jego kandydaturę w wyborach mają już wymagane przez PKW 100 tys. podpisów.

Cały czas zbieramy podpisy do ostatniego dnia, czyli 26 marca do północy. Im więcej zbierzemy tym lepiej. Poza tym zapraszamy do kontroli wyborów i zasiadania w Obwodowych Komisjach Wyborczych. Informacje o tym jak z naszej rekomendacji być zgłoszonym do komisji znajdują się na mojej stronie www.adam-slomka.pl

– odpowiada Słomka.

Więcej o represjach za protesty w Nowym Sączu w relacji Elżbiety Serafin.

(pac), Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej

ngo-BB-270x123

  1. Anonim
    | ID: 51443de3 | #1

    Juz były kandydat. Ale przynajmniej nie zemdlał przed PKW

Komentarze są zamknięte