Niezłomni wybronili nastolatka od zarzutów

Niezależna Gazeta Obywatelska2
"TITUSZEK?"

„TITUSZEK?”

Biuro Prasowe kandydata koalicji „NIEZŁOMNYCH” w nadchodzących wyborach prezydenckich Adama Słomki informuje, że dzięki presji społecznej i dużej grupie patriotów z różnych środowisk patriotycznych nastolatek oskarżony o znieważanie monumentu Armii Czerwonej w Nowym Sączu został uwolniony od zarzutów!

W procesie wziął udział osobiście Adam Słomka – jedyny z zasygnalizowanych kandydatów na Urząd Prezydenta RP – który uprzednio przekazał prezesowi Sądu Rejonowego w Nowym Sączu dokumenty, które świadczą, że MSZ RP oraz ROPWiM nie są w posiadaniu polskiego załącznika do oświadczenia rządowego, zwanego umową, sygnowaną przez b. ministra SZ RP Andrzeja Olechowskiego i jego rosyjskiego odpowiednika w sprawie ochrony totalitarnych monumentów, a sam dokument z 1994 r. dotyczy wyłącznie cmentarzy wojennych. Przypominamy, że MSZ Federacji Rosyjskiej w oficjalnym stanowisku z 2014 r. domagał się ukarania nastolatka oraz innych osób bezzasadnie oskarżonych przez nowosądecką prokuraturę o czyny przeciwko „pomnikowi”, któremu rzekomo należy się cześć. Wbrew stanowisku reżimu Putina, presja społeczna i polskie media niezależne, ochroniły nastolatka od odpowiedzialności za znajomość faktów historycznych, odwagę i działanie podyktowane prawdą historyczną.

Adam Słomka domaga się równocześnie – w dzień przed rocznicą powołania Armii Krajowej – aby polskie władze uniemożliwiły w niedzielę 15 lutego br. przeprowadzenie przez przedstawicieli Federacji Rosyjskiej prowokacyjnej imprezy pod pomnikiem „kata Wileńszczyzny” w miejscowości Pieniężno. W innym wypadku w sytuacji jawnej agresji Rosji na terytorium Ukrainy tego typu „obcy akt” na terytorium Polski, a sławiący komunistycznego zbrodniarza, mógłby być źle odczytany przez opinię publiczną poza granicami RP.

(-) Ireneusz Wolański

Biuro Prasowe Adama Słomki

 1. Irena
  | ID: 8f9c2359 | #1

  Dobra wiadomość. Wsparcie spoleczne jakże okazało się trafne. Dzięki.

 2. ja
  | ID: 114fe3f5 | #2

  Ale bzdura.
  Przypisują sobie zasługi których nie było Hi Hi
  Co za rozrywkowa strona.

Komentarze są zamknięte