Przyszłość ma na imię Polska! Szanse Andrzeja Dudy mocno wzrosły po konwencji PiS [fotorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska37

Konwencja PiS A. Dudy (7)Wczoraj tj. 7.02 o 6 rano z placu Kopernika w Opolu wyruszyliśmy licznym gronem do Warszawy na konwencję Prawa i Sprawiedliwości, obecność swoją zawdzięczamy uprzejmości Klubu Gazety Polskiej z Opola, który nas zabrał do stolicy. Konwencje PiS 2015 rozpoczął poruszający koncert Natalii Niemen, która uzasadniła swój występ tym, że bliskie są jej wartości jak Bóg, Rodzina, Honor i Ojczyzna. 

Następnie swoje poparcie dla Andrzeja Dudy udzielali zaproszeni goście. Miedzy innymi najmłodszy prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadberezny. – Andrzej Duda ma być prezydentem, który kiedy będzie zagrożony portfel i interes uczciwych Polaków uderzy pięścią w stół i powie nie zgadzam się, który z polski zrobi miejsce w którym można godnie żyć, ze będzie prezydentem młodego pokolenia Polaków bo Prawo i Sprawiedliwość stawia na ludzi młodych – mówił Nadberezny.

Aktor Janusz Rewiński powitał zgromadzonych „Szczęść Boże”. Pozdrowił protestujących górników i rolników oraz Andrzej Dudę, która zostanie wkrótce Prezydentem, na co publiczność wtórowała „Andrzej Duda to się uda”. Punktualnie o 14 swoje wystąpienie rozpoczął Andrzej Duda, który witał się z wszystkimi napotkanymi na drodze w hali ATM w Warszawie. Po raz pierwszy pokazał publicznie swoją żonę i córkę. Rozpoczął od wspomnienia świętej pamięci prof. Lecha Kaczyńskiego, że będzie kontynuował jego dzieło budowania polskie sprawiedliwej, dostrzegającej każdego swojego obywatela. – Porzuciłem życie zawodowe, prace naukową dla walki o Polskę to nastąpiło w 2006 roku, aby moją wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Jagiellońskim wykorzystać dla dobra ojczyzny – mówił Duda. –  Jestem przekonany, że Polsce jest potrzebna prezydentura aktywna, a podstawowym obowiązkiem Prezydenta jest dbanie o interes narodu- to obowiązek który wymaga odwagi – uważa Duda. – Nigdy nie będę się godzić, aby budżet był realizowany kosztem najuboższych, będę realizował politykę otwarta dla obywateli, to nie będzie polityka obaw społeczeństwa – przybliżał swój program. – Polityka Bronisława Komorowskiego to jest służenie rządowi a nie obywatelom – wskazał czym się różni od obecnego Prezydenta RP. – W ostatnim czasie objechałem większość  Polski i w każdym z miast, w których byłem widać zamknięte zakłady, fabryki, setki miejsc pracy, które zmarnowano. Polska jest w trudnym czasie, potrzeba walki w obronie polskiej ziemi, majątku i polskich lasów. Przy urzędzie Prezydenta zostanie powołany zespół ekspercki, doradczy do analizowania i poprawy sytuacji gospodarczej. Będzie wsparcie dla polskich przedsiębiorców, a nie tylko tych którzy są nietykalni i funkcjonują na rynku, bo wspierają obóz władzy. Nie ma władzy bez odpowiedzialności konstytucyjnej w praworządnym państwie. Przyszłość ma na imię Polska! – tymi słowami zakończył wystąpienie kandydat na Prezydenta Polski popierany przez  Prawo i Sprawiedliwość.
autor: Marco Markowski
fot. Jan Lorek

 1. Eleonora
  | ID: ae2725f6 | #1

  Oj taaa!
  Partia, która na jedną tylko konwencję wyborczą wydała pół miliona złotych będzie dbała o najuboższych :))

  Pan Rewiński marny kpiarz i poseł z Partii Przyjaciół Piwa, jak najbardziej pasuje do inteligętów z Klubów GP i Sakiewicza zasłużonego i odznaczonego agenta ukraińskich służb specjalnych:)

  Szkoda, że Rewiński publicznie nie udzielił rad panu Dudzie, jak w przypadku pana Dzięcioła

  „Rewiński uczy Dzięcioła posłowania”

  – Przez dwa lata był pan posłem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Może kilka rad dla Dzięcioła?

  – Po pierwsze, po prawej stronie, zaraz za wejściem, niech zostawi płaszcz i kaburę strażnika. Potem niech skręci w prawo, jak przystało na prawicowca. Niech weźmie buty na gumie, żeby się nie poślizgnął na marmurowych schodach. Przewróci się, głowę rozpołowi i będą mówić, że Dzięcioł wywinął orła, i to ruskiego, bo dwugłowego. A dalej to niech popyta panów w niebieskich czapkach, to go doprowadzą do wahadłowych drzwi. I niech uważa, bo wahadło, jak to wahadło, ktoś je puści złośliwie i jeszcze poszerzą mu się horyzonty. A to będzie niebezpieczne dla jego politycznej kariery.

  – Lepiej spać w hotelu sejmowym czy na mieście?

  – Jestem z Warszawy i nie dostąpiłem zaszczytu sypiania w hotelu. Chociaż bywało, że i posłowie ze stolicy, mający układy z szefem sejmowej kancelarii, mieli do dyspozycji pokoik, aby w chwili „przemęczenia” mogli paść w odosobnieniu. Przypominam, że działo się to w czasie, gdy w Sejmie grasowała Anastazja P.

  – A gdzie skoczyć na kielicha?

  – Polecam słynny bar „Za kratą”, gdzie zawsze można było sobie golnąć. Będąc w restauracji sejmowej, warto zamówić „otwarty tonic”. Mamy wtedy pewność, że kelner gorzki płyn zastąpi czystą.

  Demony intelektu, do dzieła, wybierajcie PIS
  ” Bo jak nie PIS- to co???”

 2. Eleonora
  | ID: ae2725f6 | #2

  I jeszcze, poważniej.
  Jak donosi izraelska prasa, kandydat na prezydenta nie życzy sobie suwerenności państwa Palestyńskiego, ciekawe dlaczego?

  „Dnia 17 grudnia 2014 w Parlamencie Europejskim przyjęto symboliczną rezolucję w sprawie uznania palestyńskiego państwa. Poparli ją jednogłośnie europosłowie SLD, PO i PSL.

  Europosłowie PiS się podzielili – część głosowała przeciwko, a część wstrzymała się od głosu. Nikt z europosłów PiS nie zagłosował za rezolucją.

  Przeciwko rezolucji uznającej państwo palestyńskie głosowali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa polskiego MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.

  Artykuł pełen pochwał dla patriotycznego PISu

  http://izrael.org.il/news/4515-andrzej-duda-kandydat-pis-na-prezydenta-rp-przeciwko-uznaniu-palestyny.html

  A tak bawił się kandydat na prezydenta ( Polski) podczas obrad… Knesetu

  https://i0.wp.com/gazetawarszawska.com/images/Knes4.jpg

  Wywiad o tym z Grzegorzem Braunem, polecam

  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/105008,grzegorz-braun-o-obradach-izraelskiego-parlamentu-w-polsce

 3. Realista
  | ID: c98e56b6 | #3

  Antoni, Antoni, Antoni, Antoni, Jarosław, Jarosław, Jarosław, Jarosław…

  No właśnie, gdzie oni? Jak idą wybory Antoś wsiąka. Co, nie chcecie pokazać prawdziwej twarzy (a właściwie ryja) Partii PiS, która obieca wszystko, bo PiS da

 4. Anonim
  | ID: 8213f977 | #4

  To charakterystyczne prostactwo i ruska orientacja Eleonory zawsze tam, gdzie mowa o PiS. Skończyłyby się ruskie koneksje i przywileje dla starej baby z byłej sowieckiej wojskówki.

 5. Realista
  | ID: 29899980 | #5

  O jeszcze Natalia Niemen, ciekawe czy trzeźwa czy na haju jak w Opolu na festiwalu, gdy pier…a trzy po trzy. Baba jest ewidentnie ze zrytą psychiką, a więc to jest elektorat partii PiS, który da wszystko.

 6. Irena
  | ID: ac39be9d | #6

  Pedant,wywodzący się z rodziny naukowców.Być może,że dostrzeże rodaków z tej najniższej klasy. Ale to wątpliwe.Wole rezysera albo muzyka.,,,,,Takich…. o wielkim sercu,…. skromnych…, rzeczowych,,,,nie nasiąkniętych Zlą Polityką. W takich wierze i im ufam.!!!!

 7. | ID: dd0cb266 | #7

  „W niedługim czasie w Polsce nastąpi wiele zmian. Od modlitwy i zaangażowania ludzi zależy, jak bardzo będziecie niszczeni. Nie wszystko jeszcze jest stracone. Niebawem nadchodzące wydarzenia zmienią dotychczasową mentalność ludzi…” http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2014.htm oraz http://www.urbietorbi.gbzl.pl/blog.pl.html

 8. PiS w Opolu umiera!
  | ID: 1034dba7 | #8

  Gazeta Polska to propagandziści jakich mało! Robią interesy na wyborcach PiS!

 9. Eleonora
  | ID: 7ffda0a1 | #9

  @Anonim

  Jak rozumiem Anonim jak na intelektualistę przystało
  Czytuje poezję?
  Prostaczka Eleonorcia odnalazła wiersz w sam raz dla Anonima i innych inteligętów z PIS i Klubów GP

  Wiersz o zabiciu doktora Kahane, Juliana Kornhausera, którego tematem jest pogrom kielecki sprzed pół wieku

  A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
  żeby pana swego, Seweryna Kahane,
  zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
  […]
  Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
  drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
  dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.

  http://culture.pl/pl/artykul/dajmy-na-to-kornhauser

  Kim jest ten wybitny poeta, piszący z wdziękiem o Polskich Orzełkach?

  „Julian Kornhauser (ur. 20 września 1946 w Gliwicach) – polski poeta, prozaik, krytyk literacki, znawca i tłumacz literatury serbskiej i chorwackiej, współtwórca grupy literackiej „Teraz”, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego
  Syn Jakuba. Absolwent V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach.

  Córka Juliana Kornhausera, Agata, została żoną Andrzeja Dudy.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser

  Pozdrawiam patryjotów bardzo gorąco!

 10. Eleonora
 11. Eleonora
  | ID: d5f0be3c | #11

  Oczywiście słowa o moim obrzydzeniu wielkim są sarkazmem wobec inteligętów z patryjotycznych klubów, którzy o GW krzyczą ostatnimi słowami
  Choć jak życie pokazuje w pewnych, ważnych sprawach szanowne redakcje… niewiele się różnią:)

  Ostatni przykład;

  Prof. Paź zawieszony po skandalicznych słowach o Ukraińcach

  – Profesor Bogusław Paź został zawieszony na pół roku. To oznacza, że nie może prowadzić zajęć dydaktycznych ze studentami – informuje Jacek Przygodzki, rzecznik Uniwersytetu Wrocławskiego

  Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,17334254,Prof__Paz_zawieszony_po_skandalicznych_slowach_o_Ukraincach.html#ixzz3RKHdZJnR

  Prof. Bogusław Paź po naszej publikacji zawieszony przez władze Uniwersytetu Wrocławskiego

  Jako pierwszy całą sprawę opisał portal niezalezna.pl. Tuż po naszej publikacji otrzymaliśmy informację, że rektor Uniwersytetu Wrocławskiego podjął decyzję o przekazaniu sprawy do komisji etyki oraz rzecznika dyscyplinarnego pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest też przygotowane zawiadomienie do prokuratury

  http://niezalezna.pl/63737-prof-boguslaw-paz-po-naszej-publikacji-zawieszony-przez-wladze-uniwersytetu-wroclawskiego

  Niech żyje wolność słowa i jej partyzant Tomek.

 12. kominiarz
  | ID: f6bb0a9b | #12

  No OK…. Mógłbym się zgodzić z linkami (co do których również mam obrzydzenie) -:) że to jedynie zamiana na stołkach. Ot taka „zmiana” dla zmiany (a raczej zmyły). Tylko jedno takie niedyskretne pytanie: a kogo to Eleonora widzi na tych stołkach, żeby zmiana była w rzeczywistości i pełna? Ba jakaś tam zmiana z pewnością by była. Może z gumowej pały na brzozową witkę, ale jednak zmiana -:)

 13. Eleonora
  | ID: d5f0be3c | #13

  @kominiarz

  W dzisiejszej rzeczywistości, przy takim maglu ze strony mediów, nawet tych tzw” patriotycznych czy niezaleznych”
  żadna zmiana nie przejdzie.
  Przecież pan to widzi.
  Owszem obejrzymy sobie parę fajnych i ciekawych, odbiegających od ogólnego postmagdalenkowego rozdania, klipów pana Brauna…. ale to jest początek długiej i żmudnej drogi!
  Wpierw musi narodzić się myśl oparta na prawdziwym obrazie rzeczywistości.
  Potem czas na realne działanie.
  Bo czyże są te dudowe podrygi panów patryjotów?
  Zamiana gajowego na kolejnego ” z korzeniami” :)

  pan żartuje….

 14. Anonim
  | ID: 8213f977 | #14

  To charakterystyczne zjawisko, że postsowiecka agentura, której znakomitym przykładem na tych łamach jest reprezentantka prl-owskiej wojskówki – Eleonora, uprawia, idąc w ślady nie tyle Narodowej Demokracji, co raczej swojego mentora – Mieczysława Moczara, typowo bezpieczniacki antysemityzm. Zatem, to nie Rosja bolszewicka napadła na Polskę 17 września 1939 roku, to no nie Rosja bolszewicka okupowała nasz kraj przez blisko pół wieku, nie wspominając o wcześniejszych rosyjskich rozbiorach, tylko Żydzi. Nie komuniści i ich służby i postkomuna wraz z jej agentami wojskówki i bezpieki są odpowiedzialne za rozkradzenie majątku narodowego, tylko Żydzi. Na tym tle jakże korzystnie przedstawia się Wladimir Putin niosący pokój Ukrainie i nieświętej pamięci truchło sowieckiego agenta Jaruzelskiego, który bodaj, gdyby żył jeszcze, byłby zapewne dla Eleonory najlepszym wzorem patrioty i najlepszym kandydatem na prezydenta RP.

 15. Anonim
  | ID: 8213f977 | #15

  P.S.
  Jak wynika z powyżej zamieszczonych wpisów, agentka postsowieckiej wojskówki Eleonora zwalnia oczywiście Rosję sowiecką z odpowiedzialności za zbrodnie ludobójstwa, w tym, a jakże – mordu na polskich oficerach w Katyniu. A to dobre!!! To chyba, jak do tej pory, najbardziej spektakularny i jaskrawy przejaw zaprzaństwa tej ruskiej marionetki!

 16. Eleonora
  | ID: d5f0be3c | #16

  @Anonim

  Anonimie, nie chce mi się z panem wchodzić w dyskusję, zważywszy na to, że albo
  – jest pan chamskim idiotą doskonałym
  – albo ledwo piśmiennym ćwokiem

  A że z natury jestem optymistką, więc polecę panu jedną tylko książkę, którą warto przeczytać.
  A napisał ją Noblista!
  ( wicie, rozumicie)

  A. Sołżenicyn „200 lat razem”

  Właśnie ukazało się polskie tłumaczenie drugiej części książki wielkiego rosyjskiego pisarza i myśliciela, sowieckiego dysydenta Aleksandra Sołżenicyna pt.”200 lat razem,” w której autor opisuje fatalny wpływ Żydów na historię Rosji i Ukrainy. Nieprzypadkowo, książka ta prawie całkowicie została przemilczana na Zachodzie, w odróżnieniu od innego dzieła tegoż autora pt. „Archipelag Gułag,” które przyniosło mu sławę i nagrodę Nobla. Naruszyła ona bowiem pewne tabu i dogmaty lewicowej rzeczywistości, obowiązujące na Zachodzie. Rownież w Polsce, przez długi okres czasu żaden dziennikarz nie ośmielił się nawet wspomnieć o samym fakcie istnienia tej książki. Przyczyna tego stanu rzeczy leży we wszechogarniającej środowiska intelektualne, politycznie poprawnej atmosferze, autocenzurze i duszących oparach filosemityzmu, co upośledza te środowiska, przekształcając je w pseudointelektualne karłowate twory. Stan ten należy zmienić, rzucając snop światła prawdy historycznej na zakłamane tematy.

  Sołżenicyn opisał zdominowanie przez Żydów partii komunistycznej, wsparcie USA dla rewolucji bolszewickiej, dominację Żydów na wszelkich szczeblach władz Rosji bolszewickiej, eksterminację rosyjskiej elity narodowej i cerkwi przez Żydów komunistów, odpowiedzialność Żydów za zbrodnie komunistyczne, czystki sowieckie, żydowski nepotyzm w organach sowieckich władz. Autor przedstawił w swojej książce bez osłonek historię Żydów w Imperium Rosyjskim i ZSRR (w l. 1795-1995), a zwłaszcza ich udział w ruchu rewolucyjnym i w niszczącej chrześcijańską Rosję rewolucji bolszewickiej i sowieckiej państwowości. Autor rozprawia się z jednym z ostatnich tabu rewolucji komunistycznej, jakoby Żydzi byli zarówno sprawcami represji jak też ich ofiarami. Książkę „Dwieście lat razem,” która jest prawdziwym kluczem do najnowszej historii Rosji, powinien przeczytać każdy kandydat na polskiego inteligenta.

  … noooo, kandydacie na inteligenta
  – do dzieła!

 17. PiS w Opolu umiera!
  | ID: 04d0b7fd | #17

  A PiS w Opolu umiera!

 18. ely
  | ID: 96edea38 | #18

  Co Polska ma po 8 latach rządów PO i PSL, rządów kolesi, afer i milionów Polaków sprowadzonych do roli niewolników !!! Polacy nic nie tracą rezygnujac z dzisiejszych wodarzy z PO, z Panów Komororwskiego i rządów folwarcznych tej partii, a zyskać może ludzi tak jak za prezydenta Lecha Kaczyńskiego praca dla narodu była służba a nie zbijaniem prywtanej kolesiowskiej fortuny !!!!

 19. Anonim
  | ID: 8213f977 | #19

  Ja rozumiem, ze agentka sowieckiej wojskówki Eleonora nie jest kandydatką na inteligentkę, a uosobieniem tejże; inteligentką nowego typu – sowieckiego, ma się rozumieć. Ta sowiecka „inteligencja” (nie wykluczając Sołżenicyna, który nigdy nie przestał być, w przeciwieństwie np. do Władimira Bukowskiego, wielkorusem) usiłuje nam wmówić, że Rosja nie jest jako państwo odpowiedzialna za podboje, rozbiory, okupację, zbrodnie, tylko winni są Żydzi. Należałoby zatem dochodzić pretensji i rozliczać państwo Izrael za międzynarodowy ruski bandytyzm. Eleonora przekroczyła nie tylko granice inteligencji, ale granice przyzwoitości i zaprzaństwa. A precz ruska babo do Moskwy!!!

 20. Eleonora
  | ID: d5f0be3c | #20

  @Anonim

  A jednak…
  – jest pan idiotą doskonalszym niźli się wydawało:)

  Gdzie rozgrzeszam Rosję za wszystkie zło, no gdzie ćwierćintaligęcie???
  Ja wskazuję tylko na złożoność historii tego narodu, podobnie do każdego innego….
  Każdy naród ma swojej historii czyny wielkie jak i małe i podłe!
  My Polacy również….
  Rosjanie także…
  Ale i naród żydowski ma swoje za uszami, ale o tym Sakiewicz pewno nigdy nie napisze, co?!

  I tak jak biegacie za takimi Zychowiczami, rozgrzeszacie naród niemiecki, żydowski, Litwinów za Ponary, Ukraińców za Wołyń to pytam się
  – dlaczego tylko o Rosjanach piszecie źle?!
  Obsesja czy głupota połączona z tępotą

  Inteligęci z Niezaleznej radzą Europie co nalleży zrobić:

  Gienek | 10.02.2015 [13:33]

  Unia razem z USA powinny zorganizować atak lotniczy, oczywiście nieoznakowane niebieskie samoloty z niebieskimi ludzikami i zatrzymać tą ruską nawałnicę

  odpowiedz

  Numer1 | 10.02.2015 [14:43]

  Powinni tak zadziałać jak lotnictwo izraelskie. Błyskawiczny nalot eskadry myśliwców bombardujących i jest po ruskich.

  Ruch Antykomunistyczny | 10.02.2015 [17:39]

  Dalej Ukraina walczcie aż wybijecie wszystkich rusaków.

  Numer1 | 10.02.2015 [17:00]

  Wzięli się UA za kacapów muszą wytłuc ruskich.

  odpowiedz

  jacuś | 10.02.2015 [16:14]

  mam nadzieję że wyrżną i wypalą te ruskie ścierwo…

  Dobranoc, wszelkim demonom intelektu życzę słodkich snów!

 21. Anonim
  | ID: 8213f977 | #21

  Eleonorze niech się przyśni Kaczyński z Dudą, którzy odbierają emerytowanym ubekom apanaże.

 22. Eleonora
  | ID: d5f0be3c | #22

  Szanuję pana Bukowskiego.
  Mam jego książki i naprawdę… nie powinien pan Anonim powoływać się na tego człowieka.
  Bo on, w odróznieniu do Anonima
  – rozumie świat!

  Niedawno udzielił wywiadu, w którym przytomnie zauważa:

  „Te wszystkie gry wokół Ukrainy to całkowity idiotyzm. Ten świat zwariował. Europa i kierownictwo Unii Europejskiej nie rozumieją, że Ukraina zupełnie nie pasuje do Unii. Ukraińcy, którzy na siłę pchają się do tej Unii, nie rozumieją, że to może spowodować ich tragedię narodową. Umowa z Unią zrujnuje ich rolnictwo. Unia nałoży na nich takie restrykcje, że nawet zabroni im produkować ulubione sadło, a Ukraińcy przecież nie mogą bez niego żyć… Nie rozumieją, że stowarzyszenie może spowodować masowe bezrobocie na Ukrainie. Komu w Europie są potrzebne te gigantyczne przestarzałe zakłady pracy? One nie są w stanie konkurować z nowoczesnym przemysłem europejskim. To może doprowadzić do nowej antypomarańczowej rewolucji i do całkowitego już podporządkowania Ukrainy Rosji”.
  ( i tak się dzieje)

  W innym wywiadzie bezbłędnie porównuje współczesną UE do upadłego ZSRR:

  Unia Europejska jak Związek Sowiecki

  Przywódcy socjalistyczni na Zachodzie byli świadomi tego, że ewentualne załamanie się systemu sowieckiego może doprowadzić także do ich własnej klęski. Tak więc pomiędzy stroną radziecką a socjalistami zachodnimi doszło do współpracy, do stworzenia wspólnego planu i w ten sposób obie strony mogły przetrwać. Plan ten był kolejnym wcieleniem znanego pomysłu tzw. konwergencji. Teoria konwergencji zakładała, że z jednej strony Związek Radziecki powinien nieco złagodnieć, z drugiej strony kraje zachodnie powinny stać się bardziej socjalistyczne. W końcu te dwa światy powinny spotkać się gdzieś po środku. To było takie marzenie europejskiej lewicy, że dzięki takiemu dwustronnemu procesowi dojdzie do tej konwergencji i powstanie świat pokoju, raj na ziemi.

  Wiecej ciekawych porównań UE z Sowietami:

  http://prokapitalizm.pl/unia-europejska-jak-zwiazek-sowiecki.html

  „Unia jako niezwykle udany, wspaniały eksperyment w dziejach ludzkości, jako coś, co prawie nie ma w historii ludzkości precedensów, nie może być zamknięta dla tych, którzy chcą do niej przystąpić, szczególnie tych, którzy znajdują się w naszej sferze cywilizacji. ”

  Przemówienie prezydenta Kaczyńskiego:

  http://www.tvn24.pl/przemowienie-prezydenta-lecha-kaczynskiego-podczas-ratyfikacji-traktatu-lizbonskiego,111682,s.html

  ( nonnono… kto by pomyślał, że sypiający na styropianie Anonim jest zwykłym, tępym lewakiem)

 23. Anonim
  | ID: 8213f977 | #23

  A ruska marionetka dalej swoje. Jeśli Rosja jest jednak odpowiedzialna, to nie sama, są również inni winni; zwłaszcza Polacy. Wymowna ta wiernopoddańcza postawa agentki postsowieckiej wojskówki. Bukowski, w przeciwieństwie do niej, jakoś o Żydach nie bełkotał. Jakoś dziwnie wybiórczo nie przytacza ona opinii Bukowskiego podanej bodaj w tym samym wywiadzie, że Ukraina powinna wyzwolić się ze strefy rosyjskich wpływów i przystąpić do NATO. Władimir Bukowski, to rzeczywiści postać wielkiego formatu i ruska babuszka powinna się od niego odczepić.

 24. Eleonora
  | ID: 2d07e2df | #24

  Nooo chyba styropianowy opozycjonista nieco przesadza z tym wielkim formatem?
  To, że niegłupi dobry obserwator świata, nie oznacza wcale że we wszystkim muszę się zgadzać?.
  W Waszej jakże patryjotycznej gazetce ukazał się wywiad z nim, a dotyczył super złodzieja Chodorkowskiego:

  „Władimir Bukowski: Po 10 latach łagrów Chodorkowski mocno się zmienił. Pamiętam jego ostatnie wystąpienie na procesie. Było to przemówienie „ZEK-a” (skazańca). Jednak ten „ZEK” zachował się z godnością. Nie złamał więziennego kodeksu honorowego, nie uznał swojej winy, nikogo nie zdradził. A teraz… Ma naprawdę ciężko chorą matkę. Musiał poprosić o to ułaskawienie. On nigdy nie pretendował do roli „Mandeli”. Zawsze był ofiarą. Korespondowałem z nim, kiedy siedział. Pisał, że nigdy nie miał politycznych ambicji, nigdy nie pretendował do roli przywódcy politycznego…

  -Istnieje opinia, że nie mógł być bez winy, że praktycznie każdy, kto stworzył miliardową fortunę w tych latach, musiał łamać kodeks kryminalny…, musiał oszukiwać państwo, mieć bliskie stosunki ze światem kryminalnym, a może nawet zabijać( red)

  -To władza w okresie przejściowym przekazała takim zdolnym ludziom jak on część środków produkcyjnych. Chodorkowski, nadzwyczajny biznesmen, został obdarzony zaufaniem władz. Jednak kiedy do władzy doszli czekiści, zdecydowali go sobie podporządkować. On w tej sytuacji zachował się godnie, pokazał, że ma zasady… Możemy go za to jedynie szanować. Mógł ulec im i czuć się wspaniale, jak Abramowicz.( W.B)

  Że też nie mam zrozumienia dla tych wszystkich ” nadzwyczajnych biznesmenów” typu
  – Chodorkowski, Bierezowski czy Abramowicz

  Podłość ruskiej baby, prawda Anonimie?
  Ot i styropianowi kombatanci stają w obronie pospolitych złodziei, koniec świata!

  Kończe pisaninę bo Anonim gada od rzeczy

  http://wpolityce.pl/polityka/182915-chodorkowski-i-jego-ekipa-z-jukosu-odmowili-udzialu-w-grze-putina-na-jego-zasadach-dlatego-zdecydowano-sie-ich-uwiezic-i-zrujnowac-rozmowa-z-wladimirem-bukowskim

 25. Anonim
  | ID: 8213f977 | #25

  No, sądziłem, że ruska nigdy nie śpi.

 26. Anonim
  | ID: 8213f977 | #26

  No, chyba już dosyć tych agenturalnych lamentów! W Wolnej Polsce nie będzie miejsca na ten żałosny skowyt ruskiej agentury!

 27. Anonim
  | ID: 8213f977 | #27

  W razie potrzeby Bukowskiego można zacytować ( nie w całości) i podeprzeć się jego wielkością; w razie potrzeby Bukowskiego można Bukowskiego sponiewierać. Dla ruskiej propagandy „wsio rawno”! Zamilcz wreszcie ruska agentko! (Pobożne życzenie! – Przecież nie darmo młóci jęzorem!)

 28. Eleonora
  | ID: a80534e1 | #28

  @Anonim

  ble, ble, ble….

  Tyle tylko styropianowi opozycjoniści mają do powiedzenia!
  A nie opluj się gamoniu:)

 29. Eleonora
  | ID: a80534e1 | #29

  @Anonim

  Wicie, rozumicie…ja wiem, że kościółkowa gazetka to nie dla was styropianki, ale polecam:)
  ( żeby nie było, że kogoś sponiewierałam)

  http://www.niedziela.pl/artykul/72700/nd/Starcie-w-Rosji—Putin-przeciw

 30. Anonim
  | ID: 8213f977 | #30

  No, oczywiście, wszyscy razem z Eleonorą jesteśmy dumni z towarzysza Putina!!!

 31. Eleonora
  | ID: 4c65ee9d | #31

  @Anonim

  No proszę, proszę!

  Nie wiedziałam, że cyngle mogą być wdzięcznym tematem artykułów?!
  Proszę czytać uważnie, bo to o pańskich przyjaciołach :)

  http://pmn.bloog.pl/id,344916873,title,Czy-medal-SBU-dla-Sakiewicza-to-inspiracja-BND-,index.html?smoybbtticaid=614563

 32. kominiarz
  | ID: f6bb0a9b | #32

  Ruska agentura nie musi już pluć na forum. Możecie towarzysze wyjść z cienia i wstępować w szeregi:

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/v-kolumna-w-polsce-jeden-z-liderow-separatystow-juz-ma-zaproszenie/653fs

 33. Anonim
  | ID: 8213f977 | #33

  Jeśli ten bełkot jest „polską myślą narodową”, to pożal się Boże nad tą neoendecką ferajną. Co zaś tyczy przyjaciół, w przeciwieństwie do sowieckiej agentki, dobieram ich sam.

 34. Eleonora
  | ID: 097120d3 | #34

  ” Polska mysl narodowa” w wykonaniu ciołków typu
  Anonim czy Kominiarz
  Wygląda tak:

  „Czterech polityków młodego pokolenia zwerbowanych spośród czterech liczących się w Polsce partii politycznych 9 września rozpocznie trzytygodniową wizytę w Stanach Zjednoczonych, w ramach organizowanego przez Departament Stanu i Ambasadę USA w Polsce programu International Visitor Leadership

  Celem amerykańskiego programu jest zaangażowanie w niego polityków z potencjałem przywódczym, których następnie przekonuje się do amerykańskiej kultury politycznej i pomaga nawiązać kontakty z przedstawicielami amerykańskiej elity politycznej, by w ten sposób uczynić z nich agentów wpływu USA w swoich macierzystych państwach.
  Potwierdza to biorący w przeszłości udział w programie Dawid Jackiewicz z PiS. Według niego „Głównym celem (Amerykanów) jest poszukiwanie sojuszników. Wedle organizatorów tego programu osoba, która po jakimś czasie będzie miała szanse zostać ministrem albo premierem, ma poznać funkcjonowanie amerykańskiej polityki, by lepiej układać relacje z tym krajem.”

  Polska uczestniczy w programie od końca lat 80-tych, a wśród jego absolwentów są między innymi Bronisław Komorowski, Donald Tusk, Aleksander Kwaśniewski, Kazimierz Marcinkiewicz. W Stanach byli także między innymi Adam Hofman z PiS i Jan Bury z PSL. Agenturyzowane są zatem wszystkie najważniejsze polskie partie polityczne.

  http://www.nacjonalista.pl/2013/08/28/ronald-lasecki-amerykanska-agentura-w-polsce/

  … nooo, pomnikowy gaduło
  Spieprzaj na Ukrainę wprowadzać tam demokrację na wzór ” amerykański”
  Marnujesz się tutaj przy klawiaturze :)

 35. Anonim
  | ID: 8213f977 | #35

  Dla kogoś takiego, jak Eleonora, kto pobiera wojskową emeryturę za trzymanie na polecenie Moskwy polskiego społeczeństwa za mordę, nie istnieją żadne względy moralne. Polska i jej sąsiedzi, w przekonaniu takich zaprzańców, powinna nadal znajdować się w rosyjskiej strefie wpływów. Ukraina powinna spłynąć krwią i nie wspierana przez nikogo ulec zaborczym planom Moskwy. Spieprzaj ruska babo tam, gdzie twoje miejsce – na Łubiankę!

 36. Eleonora
  | ID: 7c9e14db | #36

  @Anonim

  hehehhehehhe!
  głupiec.

 37. Anonim
  | ID: 8213f977 | #37

  Ani hi, hi, ani ha, ha (tzn. nic do śmiechu), to tylko ruska agentka!!!

Komentarze są zamknięte