NGO Lewin Brzeski: Zakończyła się inwestycja warta ponad 100 mln zł

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Leszek Pakuła z prawejDzisiaj (30 października 2014 r.) w Lewinie Brzeskim odbyło się uroczyste otwarcie ponad 100 milionowej inwestycji budowy ochrony przeciwpowodziowej. Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Ochrony Środowiska, któremu podlegają RZGW (Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej) otwierając uroczystości zakończenia budowy na samym wstępie podziękował byłej Pani Burmistrz Annie Twardowskiej oraz jej zastępcy Leszkowi Pakuła za duży wkład i zaangażowanie w uruchomienie inwestycji budowy ochrony przeciwpowodziowej Lewina Brzeskiego.

Obecny na uroczystościach minister Stanisław Gawłowski mówił o konieczności uruchomienia drugiej części ochrony przeciwpowodziowej w gminie obejmującej odcinek od mostu kolejowego w Lewinie Brzeskim, poprzez Skorogoszcz i Wronów, do ujścia rzeki Nysy Kłodzkiej do Odry.

– Dziękujemy Panu ministrowi, pracownikom RZGW Wrocław i Opole, pracownikom wykonawcy oraz naszym przedstawicielom za to, że miasto Lewin Brzeski zyskało bardzo ważną inwestycję, która zabezpiecza i chroni, a także daje nowe możliwości rozwoju Lewina Brzeskiego – mówi Leszek Pakuła, ówczesny wiceburmistrz a obecnie kandydat na burmistrza Lewina Brzeskiego z KWW Nasza Gmina LB.

tk

  1. grzech
    | ID: 5d96ecbe | #1

    Typowe przed wyborami – pokazać ze się coś zrobiło. Pytanie kto dał pieniądze, na ile i kto się zadłużył? Na jakich warunkach będzie spłata? Kto to spłaci? Który znajomy to wykonał i ile zarobił?

    Ja czekam kiedy będzie się reklamować burmistrz Głubczyc za otworzoną obwodnicę i też sobie zrobi takie cudne zdjęcie

    Nie zaprzeczam że nie były to rzeczy potrzebne, ale jak się nie ma to się nie robi. Bo my będziemy musieli spłacać

Komentarze są zamknięte