Jaki Tadziu jest każdy może zobaczyć?

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Jaki Tadziu jest każdy widzi– Każda kampania wyborcza w dojrzałych demokracjach toczy się głównie nie wokół tego co kandydaci obiecują, ale wokół tego jaką pracą wykazali się to tej pory. To najważniejszy element wiarygodności w polityce. – mówił pod Ratuszem Poseł Patryk Jaki, który porównał swoje dokonania z Posłem Tadeuszem Jarmuziewiczem.

– Warto przy okazji podkreślić, że w tym w tej kadencji w Sejmie podejmowano najważniejsze decyzje dot. naszego regionu (m.in rozbudowa Elektrowni Opole, opolskich obwodnic, zabezpieczeń przeciwpowodziowych czy limitu na opolski NFZ etc.) Liczby pokazują kto tymi sprawami się na pewno nie interesował. – dodaje Jaki.

Prezentujemy pełne zestawienie suchych liczb obrazujących prace w Sejmie kandydata na prezydenta Opola – Tadeusza Jarmuziewicza.

Jaki kontra Jarmuziewicz

TK

 1. | ID: 431bbc01 | #1

  Nic dziwnego zatem, że z tych „swoich” („mordo ty nasza”) jedni niszczą Polskę prawie otwarcie (bo są patriotami nie naszego, a swojego, narodu, na rzecz którego działają), zaś drudzy mówią prawidłowo, lecz realnie robić nic dobrego dla (cudzego im) narodu nie chcą. Nawet nie chcą tak naprawdę władzy, bo robią wszystko, żeby tylko pozostać w opozycji. A kiedy przez nieuwagę do władzy jednak dochodzą, robią wszystko, żeby się jej jak najszybciej pozbyć. Jest to jeden z typowych żydowskich chwytów – wziąć rządy nad swoją opozycją, nawet potencjalną. Co więcej, jest im pisane samym taką opozycję tworzyć, o ile wiadomo, że ona i tak powstanie bez nich, więc trudno będzie ją wtedy kontrolować. http://urbietorbi-apocalypse.net/2014-10-29-holocaust.pl.html

 2. PiS w Opolu umiera!
  | ID: 10ef55b1 | #2

  Jaki powinien być szefem PiS w regionie! PiS w Opolu umiera, trzeba pozbyć się Kłosowskiego i Szymanskiego

 3. Irena
  | ID: c9b62372 | #3

  Popieram.Trzeba koniecznie pozbyć sie tych leniwych,gnuśnych,zasiedzialych pisowcow.Nie tylko w Opolu tacy nieudaczniki w PiSie….decydują. A ich decyzje są Złe….Złe dla rodakow, złe dla Ojczyzny. Sprzedawczyki precz.

 4. Irena
  | ID: c9b62372 | #4

  Pan posel Jaki może być wzorem….Jest młody, odważny, wie co chce osiągnąć.Pokazał w tabeli czego Tadziu,kandydat na prezydenta slicznego Opola-… Nie Zrobil. ! W sprawach Opola – Gęby nie otworzyl na forum Sejmu posel Tadeusz. To skandal,Za co Jarmuziewicz pobiera sute wynagrodzenie, jada w ekstra restauracjach na koszt podatnika.??? Tabelka jest świetna,taka przejrzysta.Dzieki panie pośle Jaki.

Komentarze są zamknięte