Ciekawe starcie Słomka vs. Gadzinowski w POLSAT NEWS (aktualizacja)

Redaktor3

Słomka PolsatDziś doszło do kolejnego starcia znanego działacza antykomunistycznego i lidera Konfederacji Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI Adama Słomki z byłym posłem SLD i publicystą „NIE” Piotrem Gadzinowskim.

Sonda internetowa przeprowadzona przez program wskazała, że blisko 70% internautów optuje „za” koniecznością uregulowania sprawy pochówków totalitarnych dygnitaży.

Wyglada na to, że Słomka głównie przez stoicki spokój i siłę agrumentów ponownie pokonał byłego posła SLD. Warto dodać, że lider Konfederatów w zdecydowany sposób odrzucił wizje Piotra Gadzinowskiego o rzekomej „wojnie domowej 1944-50” i wskazał, że brak uregulowania kwestii ceremoniału państwowo-wojskowego od 1989 roku to efekt braku rozliczenia PRL przez ostatnie 25 lat. Dodał, że czas rozliczyć obecny wymiar sprawiedliwości przez dekomunizację i lustrację.

Słomka przekonywał, że argumenty Gadzinowskiego są związane z rodowodem SLD, tj. pożyczką funduszy przez rosyjskich komunistów przywiezionych do III RP przez Leszka Millera. Ta uwaga wyraźnie rozsierdziła polityka Sojuszu. W sumie Gadzinowski skupił się w swoim stylu na „nekrofilii” i „radykalnej prawicy” choć nie do końca wyjaśnił na koniec programu kwestię leczenia psychiatrycznego. Może dostrzegł, że jego poglądy można wcielać w życie tylko przez „psychuszki”?

Adam Słomka uznał decyzję wicepremiera, szefa MON Tomasza Siemoniaka dotyczącą pochówków komunistów za spóźnioną ale „roztropną”. Gadzinowski natomiast doszukiwał się „odpowiedzialności zbiorowej” i protestował przeciwko określaniu przez antykomunistycznego lidera kogoś mianem zbrodniarza … choć na uwagę Słomki o tym, że Stalin i Hitler są zbrodniarzami, a skazani nie byli … „towarzysz” Gadzinowski postanowił w końcu zamilknąć.

Ten odcinek programu red. Agnieszki Gozdyry to popis przewagi spokoju nad wiecowym stylem przodowników pracy …

 

Sonda „TAK czy NIE”

 

(pac),

ngo-BB-270x123

 

 

 

 

 

 

Zobacz  Słomka vs. Gadzinowski

 

 

 1. arsen
  | ID: a9578e61 | #1

  O ile pamiętam, przed latami ten Gadzinowski był księgowym, lub bliskim doradcą Owsiaka – to była wspólnota do robienia interesów wiadomo jakich. mimo, że w obecnym procesie Owsiak nie przedłożył ksiąg rozrachunkowych. Czołem

 2. arsen
  | ID: a9578e61 | #2

  Widzę, że Gadzinowski kropka w kropkę pożyczył sobie mózgu od Pastusiaka. Ten to w roku 2001 gdy w Sejmie debatowano nad zasługami dla Polski – działaczy II konspiracji – WiNu.Wówczas zebrani w Sejmie Żołnierze Wyklęci – w czasie pieprzenia Pastusiaka o „wojnie domowej” opuścili salę sejmową. Panie Pośle – szkoda zdrowia na dyskusję z takimi matołami.

 3. | ID: 6d0bda5b | #3
Komentarze są zamknięte