Poseł Jaki ogłosi start na prezydenta Opola

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Jaki pod pomnikiem podczas konferencji prasowejDo mediów osobiście wysłał poseł Patryk Jaki zaproszenie na konferencję prasową, podczas której ma ogłosić decyzję ws. startu w wyborach na prezydenta Opola.

Konferencja odbędzie się w środę 13 sierpnia o godz. 11.00 w Opolskiej Strefie Ekonomicznej przy ul. Wspólnej w Opolu na tle fabryki Polarisa. Na tym tle najczęściej występował prawdopodobny konkurent Arkadiusz Wiśniewski, który chwali się ściągnięciem tego inwestora do Opola.

Ostatnio nastąpiło połączenie sił w Warszawie pomiędzy Solidarną Polska, Polską Razem a PiS-em. Poparcie największej partii jest języczkiem uwagi zapewne posła Jakiego, którego ubiegł teoretycznie Marcin Ociepa z PR. Jednak sprawa może sie różnie zakończyć do wyborów kilka miesięcy. Stąd jutro usłyszymy mocną deklarację i poważny udział w grze o fotel w opolskim Ratuszu.

tk

  1. niewidzialny27
    | ID: 23dcd5de | #1

    Chciwi na władzę dzieciaki. Nie chodzi o to, że władza jest czymś złym, ale warto mieć kompetencje. Dokonań Ociepy nie znam oprócz działań PR, a Patryk powinien siedzieć w Sejmie.

  2. Irena
    | ID: 78e4ee1f | #2

    Będzie się działo w Opolu.Kandydatów do urzedu prezydenta….przybywa. Będzie w kim wybierać.

Komentarze są zamknięte