Atak lewicy na katolików trwa. Ludzie Palikota okupują szpitale broniące życia

Niezależna Gazeta Obywatelska5

Łukasz ŻygadłoPolitycy Twojego Ruchu z Januszem Palikotem na czele zapowiedzieli od poniedziałku protesty przed wszystkimi szpitalami w których pracują lekarze, którzy podpisali Deklarację Sumienia. Rozumiem, że TR obstawi wszystkie placówki w Polsce?

Sprawa ma związek z odmową dokonania aborcji przez prof. Bogdana Chazana, którą media podchwyciły i starają się z niej zrobić wojnę ideologiczną.

Zastanawiam się tylko, czy ludzie Palikota są tak dobrze zorganizowani, czy mają na tyle ludzi chętnych robić z siebie idiotów przed szpitalami i czy ich furia dotycząca katolików może przerodzić się w coś więcej niż tylko protesty?

Mam tylko nadzieję, że odpowiednie służby porządkowe zabezpieczą wydarzenia zapowiadane przez TR. Wierzę, że policja podobnie jak w czasie protestów przeciwko „Golgota Picnic” przybędzie pod szpitale dobrze uzbrojona i nastawiona na obronę bezbronnych wierzących i posiadających sumienie lekarzy. No chyba, że jakaś pani z Krytyki Politycznej – jak to było w Gdańsku – zastąpi dowódce całego garnizonu i będzie wydawać rozkazy: Tego lekarza brać, tego nie – ten abortuje nienarodzone dzieci. Śmieszne to.

Do czego zmierza TR pytam? Chcecie zwolnić wszystkich katolików ze szpitala?A kto wtedy będzie was leczył? Przecież większość lekarzy to katolicy.

Politycy od Palikota przekonują, że mamy XXI wiek i każdy ma prawo „zarządzać swoim ciałem”. O tyle to płytkie co głupie, bo może doprowadzić do sytuacji, gdzie w przyszłości 15 latka będzie uważana za osobę dorosłą mogącą współżyć z dorosłymi mężczyznami. Czy takiego właśnie świata, gdzie ludzi traktuje się jak zwierzęta chcemy?

Łukasz Żygadło

 1. Irena
  | ID: d54a80e2 | #1

  Temat szalenie wazny.Dotyczy naszego zdrowia,…czyli ratowania zycia…Faktem jest,ze wiekszosc lekarzy szanuje zycie.Wiec pikiety palikociarni… to strata czasu…..nie przyniosa spodziewanych efektów…ale namieszaja w glowach utrudzonych rodakow Miłego Autora, pozdrawiam.

 2. Bartek
  | ID: bde164bf | #2

  O dawno kolegi tu nie było i mocne wejście z miejsca :)

 3. Eleonora
  | ID: 1397c1ee | #3

  Sprawa ma podwójne dno, o którym rzadko się pisze.
  Otóż to nieszczęsne dziecko było poczęte metodą In vitro!
  Dlaczego więc nie skarży się lekarza, który tę chorą istotkę ” stworzył”?
  To on jest w głównej mierze winnym cierpienia matki i dziecka…
  O czym mecenas Dubieniecki ( mąż pani Kaczyńskiej) jakoś zapomina.
  Lewactwo wpierw zamierza bawić się w Pana Boga podczas Stworzenia, teraz rozciągnąć to pragnie na długość życia!
  Cóż to za argumenty, że dziecko brzydko wyglądało bo nie domykało się mu oko itp..?!
  Palikot do pięknisiów także nie nalezy ( nie wspomnę o ” Grodzkiej”)
  i co?
  zafundujemy im eutanazję :)

 4. Anonim
  | ID: 9150e886 | #4

  Istotna sprawa,że dziecko poczęte było metodą in vitro.Zabawiają sie niektórzy pseudo-lekarze w Stwórce, co przysparza im funduszy i to z naszej kieszeni czyli z podatkow jak i NFZ równiez z aborcji. Panu Dubienieckiemu to wyrażnie nie przeszkadza to były członek PZPR =SLD i czegóz dobrego mozna oczekiwać??? @pani Eleonora mądrze ripostuje. pozdrawiam

 5. Irena
  | ID: 9150e886 | #5

  @ pani Eleonora mądrze ripostuje. Skoro to był płód in vitro, czyli zabawiano sie w Stwórcę Najwyższego to wyszło chore dzieciątko.To jest przestroga dla wszelkich mądralińskich lekarzy, Z naszych podatkow i składek NFZ lekką rączką rządzący wydają fundusze na aborcje płodu in vitro.A prawnik czuje zarobek i będzie się procesował,To członek SLD,czyli bez skrupułów

Komentarze są zamknięte