Pczkomaty nagrodzone

Niezależna Gazeta Obywatelska

Spaczkomatypółka InPost oraz wdrażane przez nią Paczkomaty zostały uhonorowane tytułem „Dobra Marka 2014”, w kategorii „dostarczanie przesyłek”. Wyróżnienie przyznano na podstawie opinii i wskazań respondentów, a także Kapituły Programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

W plebiscycie organizowanym przez redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, InPost oraz Paczkomaty zostały nagrodzone jako jedne z najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek na polskim rynku. W badaniu realizowanym za pomocą wywiadu telefonicznego na grupie ponad 1000 osób, rewolucyjne terminale wraz ze spółką InPost znalazły się wśród marek najczęściej wskazywanych przez konsumentów. W trakcie badania ankietowani przywołują konkretne brandy z pamięci, a w przypadku gdy respondent nie przypomina sobie marki w danej kategorii, ankieter może posłużyć się przygotowaną wcześniej listą marek.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym materiale oraz na stronach: www.integer.pl, www.inpost.pl oraz www.paczkomaty.pl.

Komentarze są zamknięte