Trwa nabór w Opolu do programu Ugotowani

Niezależna Gazeta Obywatelska3

bj4Twórcy programu Ugotowani szukają ludzi o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy, aby na kolacjach w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk.

Nie jest to jedynie program kulinarno-rozrywkowy, ważna jest dla nas sytuacja spotkania pomiędzy osobami, które prawdopodobnie nie usiadłyby przy jednym stole, gdyby nie udział w programie. – pisze do nas pani Julia z redakcji programu Ugotowani.

Uczestnicy wymieniają kulinarne doświadczenia, ale także dzielą się swoimi pasjami i poglądami, poznają się, dyskutują, biesiadują.

Program ten polega między innymi na konkurencji kulinarnej, a także na pomysłowości i spotykaniu nowych osób.
W każdym odcinku czwórka nieznanych sobie osób z jednego miasta, teraz z Opola i okolic, a w ogóle między innymi z Krakowa, Wrocławia, Poznania … spotyka się na organizowanych kolejno w ich mieszkaniach kolacjach.
Uczestnicy przygotowują 3-daniowe przyjęcia, np. pod hasłem: wieczór kuchni włoskiej, kuchnia filmowa, kuchnia ludowa itp.
Mogą też wymyślić wspólne zabawy, gry, występy artystyczne itp..

Po każdej kolacji reszta uczestników ocenia osobę przygotowującą przyjęcie.
Najlepszy wygrywa nagrodę: 5000zł. Zależy nam na pomysłowych, oryginalnych osobowościach, ludziach ciekawych świata i innych ludzi!
Chcemy spotkać się z przedstawicielami różnych zawodów, o różnych zainteresowaniach, którzy nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie. Spotykamy się z wybranymi osobami na krótkim spotkaniu w domu kandydata w terminie 26-29 maja 2014.

Z wybraną 4 uczestników nagrywamy program w terminie: 24-28 czerwca 2014.

Zapraszam na stronę: www.ugotowani.tvn.pl

 1. z Niemodlina
  | ID: 656f9cb8 | #1

  W Tusk Vision Network ??? przecież to wstyd oglądać te zakłamaną tubę propagandową, ale zauważyliście, że im większa bieda, bezrobocie i niedożywionych dzieci w POlsce, tym więcej programów kulinarnych ????

 2. Anonim
  | ID: 60da1f38 | #2

  @ pan z Niemodlina. Witaj. Programy kulinarne ciesza sie wielkim wzieciem, co widze po moich znajomych.Sa kolorowe,nawet super kolorowe,wiec oczy sa zaspokojone.A ze glodni przed telewizornia rodacy siedza,to juz inna bajka.pozdrawiam

 3. Irena
  | ID: 4bf27437 | #3

  @z Niemodlina.Witaj.Zastanawiam sie kto funduje składniki do uwarzenia czegokolwiek.I jeszcze nagrode najlepszy kucharz dostanie.Jak myślisz?? czy to prezydent,czy marszałek z wojewoda czy OSP a moze biskup z organistą??? pozdrawiam

Komentarze są zamknięte