Korwin-Mikke zamiast Tuska na debacie z Kaczyńskim

Redaktor Obywatelski3

Janusz_Korwin-Mikke z partiawip.plJanusz Korwin-Mikke zapowiada swoją obecność na debacie o służbie zdrowia z udziałem Jarosława Kaczyńskiego organizowanej przez PiS 3 marca.

– Debata Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem w sprawie służby zdrowia nie ma najmniejszego sensu, bo obaj politycy mają w jej sprawie dokładnie takie samo zdanie. Mogą co najwyżej pokłócić się np. o godziny rozpoczęcia dyżurów przez pielęgniarki, co pacjentom specjalnie nie pomoże. Odmienne rozwiązanie – czyli prywatyzację służby zdrowia – proponuje natomiast Kongres Nowej Prawicy. W związku z tym zamierzam pojawić się na debacie 3 marca, by przedstawić alternatywne stanowisko – oświadczył Prezes KNP Janusz Korwin-Mikke na dzisiejszej konferencji prasowej w Łodzi.

– Mam nadzieję, że Jarosław Kaczyński nie stchórzy i podejmie dyskusję na merytorycznym poziomie. Jest to tym bardziej istotne, że PiS aspiruje do miana partii prawicowej, tymczasem państwowa służba zdrowia to rozwiązanie socjalistyczne, a więc lewicowe – dodał Janusz Korwin-Mikke. – Taka debata byłaby szczególnie ważna z tego względu, że Polacy nie pamiętają już, że służba zdrowia może być całkowicie prywatna, co zapewniłoby szybszy dostęp do lepszych i tańszych usług medycznych – więc trzeba im taką możliwość zaprezentować – zaznaczył prezes KNP.

Debata o służbie zdrowia organizowana przez PiS ma odbyć się w Warszawie 3 marca 2014 r.

info, gop

 1. Irena
  | ID: 84154c96 | #1

  Dobry pomysł Bedzie ciekawie.Ale czy dojdzie do dyskusji?

 2. Jego Kosmiczna Mość
  | ID: 3b627559 | #2

  Jaka debata ? , jak ten STARY BŁAZEN Marihuanę chce zalegalizować ! ! ! ! ! ! !

  Jak tu mówić o ochronie zdrowia i życia ?

  Prywatna służba zdrowia -JKM im starszy tym bardziej antyrozwój !

  Służba zdrowia powinna być publiczna – to normalne dla normalnych.

  Janusz weź tabletki -zapomniałeś

  JKM ma schizofrenie na punkcie socjalizmu -wszędzie i w każdym go widzi.
  Jęśli coś nie jest po jego myśli to wtedy jest lewackie i socjalistyczne- bo ten stary błazen ma MONOPOL na nomenklature „co jest prawe, a co nie”.

  Dobrze że „Uważam Rze” spada sprzedaż – już niedługo tej błazenady nie będzie w kioskach.

  „Polacy nie pamiętają już, że służba zdrowia może być całkowicie prywatna, co zapewniłoby szybszy dostęp do lepszych i tańszych usług medycznych”

  OMG ! co za BŁAZEN – tylko gdyby doszło do symulacji tego zamiaru – od razu by się nie powiodło – jego gadka to tylko hipotezy niczym nie podparte.

  Ludzie by go widłami zatłukli za prywatną służbę zdrowia.

  BŁAZEN w jednym od lat się nie zmienia -pluje na polskich pracowników – bo sam ciotunia nie miał w dłoniach więcej niż 5kg. pewnie błazen nie wie że prywaciarze to tylko kilka procent wśród wszystkich pracucjących !

 3. Irena
  | ID: 53f6ca45 | #3

  @ Pan Jego Kosmiczna Mość. Ciekawie to napisałes. Wszystkie aspekty pracy,nalezy brac pod uwage. pozdrawiam

Komentarze są zamknięte